Мінрегіон оголосив конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.
Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:
До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.
Учасникам Конкурсу потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int
Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.
Конкурс 2017 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 29.03.2017 № 65. Його фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.
Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону.
Video:
Tags:
Best practices Council of Europe
Source:
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
06 May 2026
Бути господарником чи діяти в інтересах жителів: як змінилася роль старост в Україні
Бути господарником чи діяти в інтересах...
Закон дає старостам значно більше інструментів, ніж вони самі про це знають. Але масштабне дослідження показало: і...
06 May 2026
Публічні фінанси: як міста проходять євротест на прозорість та ефективність?
Публічні фінанси: як міста проходять євротест...
У 2025 році програма «Прозорі міста» запустила пілотний формат дослідження готовності українських міст до інтеграції...
06 May 2026
Динаміка доходів бюджетів територіальних громад у 2024–2025 роках
Динаміка доходів бюджетів територіальних громад...
Автор: Ігор Герасимчук, експерт Програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» У...
06 May 2026
Інституційна спроможність асоціацій ОМС: представлено рекомендації для посилення їх ролі
Інституційна спроможність асоціацій ОМС:...
У межах заходу Програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» презентовано рекомендації щодо...