Кошти Державного фонду регіонального розвитку можуть отримати області, у яких відсутні перспективні плани

Сьогодні на засіданні Уряду було схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 Порядку використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку».

Постановою передбачається можливість спрямовування коштів ДФРР на програми та проекти регіонального розвитку, затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 №766-р (зі змінами від 30.07.2015 №824-р), за відсутності розроблених і схвалених перспективних планів формування територій громад.

Нагадаємо, що згідно з Порядком використання у 2015 році коштів Державного фонду регіонального розвитку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 195, спрямування коштів ДФРР передбачалося за умови розроблення облдержадміністраціями і схвалення до 1 червня 2015 р. відповідними облрадами перспективних планів формування територій громад.

Але, станом на 1 червня перспективні плани формування територій громад схвалили лише три області.

Станом на 18 серпня перспективні плани мають 22 області. Поки що без планів залишаються Закарпатська та Тернопільська області. ­­

Read more:

21 August 2026

Анонс: вебінар «Шкільне харчування в громаді: від юридичного рішення до безпечної логістики»

Анонс: вебінар «Шкільне харчування в громаді:...

До участі запрошуємо керівників органів управління освітою, керівників закладів освіти та всіх, хто відповідає за...

21 August 2026

Vitalii Bezgin: Government approves draft law on employment guarantees for staff of military administrations

Vitalii Bezgin: Government approves draft law...

The Government approved a draft law that will regulate the status of employees of military administrations in...

20 August 2026

«Серпнева-2026». Проєкт DECIDE традиційно виступив партнером головної події року в освіті

«Серпнева-2026». Проєкт DECIDE традиційно...

18 серпня у Києві відбулася щорічна освітня конференція «Серпнева–2026», яка цьогоріч пройшла під гаслом «Освіта —...

20 August 2026

Ключові зміни в організації інклюзивного навчання у 2026/2027 н. р. за новим Порядком

Ключові зміни в організації інклюзивного...

 ключові зміни у складанні індивідуальної програми розвитку (ІПР) та інших документів;  особливості організації...