Відкрито перший ЦНАП проекту ЄС у Голобській об'єднаній громаді (+відео)

03 березня у Голобській об'єднаній громаді  (Волинська область) відкрито перший ЦНАП проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади».

Під час урочистостей голова ОТГ Сергій Гарбарук подякував від імені громади за таке чудове приміщення всім, хто долучився до його відкриття: «Відкриття ЦНАП не тільки наблизить послуги до громадян, але і зробить це в прекрасних і гарних умовах».

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик сказав, що в результаті децентралізації послуги від державної влади переходять місцевій владі і що це перший ЦНАП в ОТГ на Волині такого високого рівня: «Такі центри повинні бути у кожній громаді. Європу ми повинні побудувати в Україні. Це спільна робота з представництвом ЄС. Але ще багато треба зробити, щоб процес децентралізації ми бачили не на словах, а на ділі».

Керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот зазначив, що для нас це велике задоволення бути на такому відкритті центру. Від імені Представництва  Європейського Союзу запевняю, що ми готові допомагати вам й надалі.  Цей успіх децентралізації треба розширяти і цей центр є візиткою влади. За найближчі 2 роки ми плануємо підтримку ще 500 таких центрів.

13.03.2017 - 12:04 | Views: 19728
Відкрито перший ЦНАП проекту ЄС у Голобській об'єднаній громаді (+відео)

Video:

Tags:

Administrative services

Область:

Волинська область

Громади:

Голобська селищна об’єднана територіальна громада Голобська територіальна громада

Source:

Центр політико-правових реформ

Read more:

17 December 2025

Верховна Рада України ухвалила Заяву щодо місцевого самоврядування в умовах війни та окупації

Верховна Рада України ухвалила Заяву щодо...

17 грудня 2025 року Верховна Рада України прийняла Постанову про Заяву до Дня місцевого самоврядування в Україні в...

17 December 2025

Комітет регіонів ЄС: де громади мають голос

Комітет регіонів ЄС: де громади мають голос

  Комітет регіонів Європейського Союзу — це інституція, через яку міста й регіони впливають на рішення ЄС. Для...

17 December 2025

18 грудня – презентація каталогів можливостей для громад та бізнесу

18 грудня – презентація каталогів можливостей...

  18 грудня о 10:00 запрошуємо на презентацію нових каталогів можливостей для громад та бізнесу на...

16 December 2025

Congress welcomes the update of Ukraine’s Decentralisation Reform Concept

Congress welcomes the update of Ukraine’s...

“The Congress welcomes the Ukraine’s government new resolution to revamp the Decentralisation Reform Concept. This...