Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що Латвія передала 23 тонни гумдопомоги та розгляне можливість партнерства з тергромадою Донеччини.
«Сьогодні Латвія, населення якої налічує ледь 2 млн осіб, передала для мешканців Донеччини, які потерпають внаслідок російської агресії, понад 23 тонни гуманітарної допомоги. Це вже другий такий вантаж за останніх півроку», — йдеться в повідомленні.
Посол Латвії Юріс Пойканс повідомив, що через два місяці латвійська влада планує передати на Донеччину ще кілька вантажівок із будівельними матеріалами для відновлення пошкоджених будинків.
Жебрівський розповів, що обговорив з латвійським послом можливість встановлення партнерських стосунків з однією із об’єднаних територіальних громад Донеччини. Він хоче, щоб керівники та члени тергромади могли перейняти у Латвії досвід місцевого самоврядування.
«Нам зараз важливі не стільки матеріальна допомога, скільки знання, досвід, компетенції і візії як самим будувати і облаштовувати життя своїх громад», — написав він.
Раніше повідомлялося, що представники Організації Об'єднаних Націй відправили на окуповані території Донбасу майже 500 тонн гуманітарної допомоги.
20 March 2026
Всеукраїнська асоціація громад закликає...
Всеукраїнська асоціація громад виступає за виділення додаткових коштів із Державного бюджету для оплати праці...
20 March 2026
Невдовзі відкриється подання заявок на участь у Європейському тижні регіонів та міст 2026
Невдовзі відкриється подання заявок на участь у...
Вже дуже скоро відкриється кампанія з подання заявок на участь у Європейському тижні регіонів та міст (EURegionsWeek)...
20 March 2026
АНОНС. Громади як інфраструктура...
23 березня о 15:00 відбудеться експертне обговорення на тему «Громади як інфраструктура євроінтеграції: роль...
20 March 2026
«КРОКУС — живий організм. Він зростатиме разом...
У Києві завершився дводенний тренінг для представників агенцій регіонального розвитку, організований...