Конституційна комісія прийняла законопроект про внесення змін до Конституції України у частині децентралізації

Конституційна комісія прийняла і направлятиме на розгляд Президентові України законопроект про внесення змін до Конституції України у частині децентралізації.

«Ми зробили перший крок до історичних змін», - заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман після того, як Конституційна комісія прийняла законопроект про внесення змін до Конституції України у частині децентралізації.

«Я переконаний, що після ухвалення абсолютною більшістю депутатів рішень, які лежать в основі цього документу, ми все зробимо, аби Україна стала успішною, - зазначив Володимир Гройсман. - Я переконаний, що у цьому - ключ до нашого успіху».
«Ми продовжуємо роботу і будемо далі напрацьовувати пропозиції - у нас напружений графік, - але зараз важливо, аби у терміни, передбачені процедурою, Президент України вніс пропозиції щодо змін до Конституції до Парламенту», - сказав Володимир Гройсман.

26.06.2015 - 23:00 | Views: 19296
Конституційна комісія прийняла законопроект про внесення змін до Конституції України у частині децентралізації

Tags:

Volodymyr Groysman Constitution

Source:

Прес-служба Верховної Ради України

Read more:

01 December 2025

Бучанський форум «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція»: ключові думки

Бучанський форум «Реформи. Децентралізація....

У Бучі, місті-символі стійкості, трагедії та успіху децентралізації, відбувся щорічний Бучанський форум «Реформи....

01 December 2025

Голови громад назвали найважливіші закони для розвитку територій: результати всеукраїнського опитування

Голови громад назвали найважливіші закони для...

Під час щорічного Бучанського форуму «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція» президентка ГО «ДЕСПРО» Оксана...

01 December 2025

На Бучанському форумі презентували унікальну платформу е-консультацій з ОМС: як працює цифровий діалог між владою та громадами

На Бучанському форумі презентували унікальну...

Під час щорічного Бучанського форуму «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція» президентка ГО «ДЕСПРО» Оксана...

01 December 2025

Децентралізація: найважливіше за листопад

Децентралізація: найважливіше за листопад

На початку кожного місяця портал «Децентралізація» підбиває підсумки рішень Уряду та Парламенту, не оминаючи увагою...