На шляху до об’єднаної територіальної громади з центром у місті Ніжині

Міською владою започатковано процес створення об’єднаної територіальної громади з центром у місті Ніжині.

Для цього міським головою прийняте розпорядження від 10 червня 2016 р.  № 135 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад з центром у місті Ніжині», згідно якого з ініційоване добровільне об’єднання територіальних громад сіл, що входять до Березанської, Бурківської, Ніжинської, Колісниківської, Кунашівської, Липіврізьської, Перебудівської, Переяслівської, Талалаївської, Черняхівської, Володькодівицької сільських рад в Ніжинську територіальну громаду з центром у місті Ніжині. 

В даний час проводиться громадське обговорення даного питання. Після підведення підсумків обговорення буде винесений на розгляд сесії міської ради «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад».

Ці кроки необхідно зробити на виконання схваленої Урядом 1 квітня 2014 року Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та затвердженого Плану заходів з її реалізації (розпорядження КМУ №591-р від 18.06.2014).

Коротко про те, що являє собою об’єднана територіальна громада і які переваги отримає населення після її створення.

Відповідно до вищезгаданого Плану заходів було внесено зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України, якими здійснено перший етап бюджетної децентралізації.

Так, зміни до Бюджетного кодексу фактично є основою для стимулювання громад до об’єднання та підвищення їхньої спроможності через механізм переходу бюджетів об’єднаних громад на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

У разі об’єднання такі громади наділяються повноваженнями та ресурсами, як у міст обласного значення. Натомість територіальні громади, які не візьмуть участь у об’єднанні, залишаються осторонь цього процесу та позбавляються права на виконання делегованих державою повноважень органів місцевого самоврядування в селах, селищах, містах районного значення, що не об’єдналися.

Отже, об’єднання територіальних громад є запорукою переходу місцевого самоврядування на якісно новий рівень.

Спроможною територіальною громадою є така громада, в якій місцеві джерела наповнення бюджету, інфраструктурні та кадрові ресурси є достатніми для вирішення її органами місцевого самоврядування питань місцевого значення, передбачених законодавством, в інтересах жителів громади.

Метою реформи місцевого самоврядування є, передусім, забезпечення його спроможності самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення. Йдеться про наділення територіальних громад більшими ресурсами та про мобілізацію їхніх внутрішніх резервів. Перш за все мова йде про зарахування до їхніх бюджетів 60% податку на доходи громадян. З додаткових ресурсів у ході реформи місцеві ради отримують власний земельний податок, ставки якого на своїй території кожна рада встановлюватиме самостійно. При цьому до юрисдикції кожної ради передаються всі землі відповідної громади, в тому числі й за межами населених пунктів.

Також запроваджується обов’язковий у країнах зі спроможним місцевим самоврядуванням місцевий податок на нерухоме майно. Рішення про його запровадження та про його ставки кожна місцева рада теж приймає самостійно.

Громада отримує також 5% від продажу пального на АЗС, алкогольних та тютюнових виробів.

Крім того, за бюджетами місцевого самоврядування залишаються такі джерела, як раніше закріплені місцеві податки і збори.

При цьому за кошти платників податків утримуватиметься одна рада, один голова, один виконком, а не декілька – що збереже кошти для реальних справ.

Однак укрупнення території громад не може бути довільним, воно має свої логічні межі. Відстань від центру громади до її найдальшого населеного пункту має бути такою, щоб у екстрених випадках її не довше ніж за 30 хвилин могли подолати пожежна команда, швидка допомога, поліцейський патруль. Допомога, надана через більший проміжок часу, різко втрачає ефективність. Питання визначення меж нових, об’єднаних громад вирішуватиметься органами влади обласного рівня з урахуванням як об’єктивних критеріїв, так і думки громадян.

З більшої території до місцевого бюджету можна зібрати значно більші податкові обсяги. Це дозволить місцевим радам об’єднаних громад вже в найближчому майбутньому забезпечити додатковими робочими місцями їх жителів та значно покращити стан населених пунктів, а значить, і якість життя громадян.

Після консолідації громад села, які не матимуть власних сільрад, будуть представлені в місцевій раді своїми депутатами, а у виконкомі – сільськими старостами. Старости та депутати здійснюватимуть зв’язок між односельцями і владою громади та вирішуватимуть різні проблеми його жителів у раді та виконкомі.

До центрів спроможних громад (тобто ближче до громадян, що живуть поза райцентрами) будуть перенесені з районних центрів місця надання низки важливих послуг – адміністративних, соціальної допомоги через територіальні центри, пожежні, правоохоронні, санітарно-епідеміологічної служби тощо. У разі нестачі приміщень, інших елементів інфраструктури для надання всіх необхідних послуг громадам надаватиметься допомога з державного бюджету на їх придбання чи побудову.

Органи місцевого самоврядування отримають необхідні кадрові, фінансові ресурси та інфраструктурний потенціал для належного виконання своїх повноважень.

У спроможних територіальних громадах органи місцевого самоврядування мають забезпечити надання громадянам усіх необхідних публічних послуг.

Про те для Ніжина вже дуже багато проблем вирішено, так як Ніжин – це місто обласного значення. В ньому вже функціонують всі служби, що забезпечують життєдіяльність міста. Розвинена транспортна інфраструктура, система надання послуг, розгалужена мережа торгівельних закладів.

Тому, об’єднання сільських населених пунктів навколо міста має пройти простіше і швидше.

Особливістю об’єднаних територіальних громад є наявність старости, який є посадовою особою місцевого самоврядування і обирається в порядку, визначеному законом. Староста обирається у селах, селищах, визначених за рішенням місцевої ради об’єднаної територіальної громади на строк повноважень цієї місцевої ради.

У селах, селищах, що до об’єднання територіальних громад мали свої органи місцевого самоврядування, обов’язки старости до обрання на перших виборах старости виконує особа, яка здійснювала повноваження сільського, селищного голови відповідної територіальної громади до об’єднання!

У процесі та в результаті формування спроможних територіальних громад статус села, селища, міста, сільської та міської місцевості не змінюється!

У Ніжинському районі вже є створена Вертіївська об’єднана територіальна громада.

 

Область:

Чернігівська область

Громади:

Ніжинська міська об’єднана територіальна громада

Source:

«Чернігівський монітор»

Share the news:

Коментарі:

To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

04 August 2020

ПРООН та Норвегія об’єднують зусилля в Україні на підтримку участі жінок у місцевому самоврядуванні

ПРООН та Норвегія об’єднують зусилля в Україні...

Партнери підписали угоду про співпрацю задля просування гендерно-орієнтованих політик у діяльності органів місцевого...

03 August 2020

How will state power be organised in the new rayons – the ministers have to submit propositions till the end of the week

How will state power be organised in the new...

Due to the rayon division change in Ukraine, by August, 7 all the ministries and other executive authorities’ central...

03 August 2020

Novosanzharska AH will build an ASC under the Swedish project: the Memorandum will be signed on August, 6

Novosanzharska AH will build an ASC under the...

On August, 6 at 12:00 at the Novosanzharska AHs in the Poltava region there will be signed the Memorandum on...

03 August 2020

Participatory budget: what projects have been fulfilled most of all, initiated by hromada residents – 2019 report

Participatory budget: what projects have been...

The participatory budget was introduced in Ukraine in 2015 as a tool of involving citizens to making decisions on...

31 July 2020

A Cultural Springboard: AH culture development experts are being selected for training

A Cultural Springboard: AH culture development...

The Region Social Policy Institute public organization and the Grant Management Community announce the selection of...