У Рівненській області нова громада очікує призначення виборів

Мирогощанська об’єднана громада прийняла остаточне рішення про об’єднання, і від цього моменту вважається – об’єднаною територіальною громадою.До її складу увійшли дві сільські ради – Мирогощанська та Княгининська. Далі громада повідомляє Рівненську ОДА про своє рішення, і згодом чекають на призначення виборів центральною виборчою комісією.

Водночас й інші громади невдовзі можуть вийти на вибори.

Зокрема, Висоцька громада Дубровицького району вже отримала позитивний висновок РОДА про відповідність проекту рішення щодо створення ОТГ. Тож до цієї громади ввійдуть дві сільські ради –Висоцька та Людинська.

Натомість Козинська та Смизька громади лише подали документи на розгляд Рівненської облдержадміністрації. У разі позитивного рішення, вони зможуть разом з іншими йти на вибори.

Область:

Рівненська область

Source:

Офіс реформ

Read more:

04 May 2026

Нові підходи до податків і ресурсів: ВАГ представила оновлений законодавчий порядок денний для розвитку громад

Нові підходи до податків і ресурсів: ВАГ...

На Хмельниччині відбувся Щорічний Саміт Всеукраїнської асоціації громад, де представили оновлений законодавчий...

04 May 2026

Громади можуть швидше знаходити фінансування на енергетичні проєкти завдяки новому фільтру на Зеленій платформі

Громади можуть швидше знаходити фінансування на...

Мінекономіки повідомляє, що для досягнення цілей Національного плану з енергетики та клімату (НПЕК) потрібні не лише...

01 May 2026

Розвиток партнерств та ініціативи у сфері культури – нові каталоги можливостей для громад

Розвиток партнерств та ініціативи у сфері...

  Новий місяць – нові можливості для активної роботи та сміливих рішень. Тут громадам стануть в нагоді...

01 May 2026

Уряд запускає експериментальний механізм закупівель для відбудови: як працюватимуть рамкові угоди і що це означає для громад

Уряд запускає експериментальний механізм...

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 24 квітня 2026 № 520 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо...