Херсонщина та Черкащина — досвід партнерства, розвитку і спільного бренду

На YouTube-каналі «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» вийшов новий епізод подкасту «Згуртовані»”. Це серія щирих розмов про те, як українські громади підтримують одна одну під час війни, долають труднощі й разом будують майбутнє.


У цьому випуску ведучий Єгор Гордєєв поспілкувався з начальником Нововоронцовської селищної військової адміністрації Андрієм Селецьким та головою Білозірської громади Володимиром Міцуком. Вони поділилися історіями з життя громад Херсонщини та Черкащини — про війну, допомогу, єдність і довіру.

Ви дізнаєтесь про те, як діти з прифронтових сіл Херсонщини вперше приїхали на Черкащину — гуляли музеями, грали у футбол і знайомились із однолітками. У відео також розкажуть про те, як громади об’єднуються в час війни: передають одне одному ліки, продукти, будматеріали.

Обговорювали й життя під обстрілами, наслідки руйнування Каховської ГЕС, пережиті втрати та біль. Але водночас — про силу людської підтримки, довіри та взаємодопомоги. Окремо підкреслили значення децентралізації, завдяки якій громади можуть триматися разом і допомагати одне одному навіть у найскладніших обставинах

Це історія про те, як завдяки розумінню та підтримці формується нова Україна.

Дивіться новий випуск на YouTube-каналі  «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»:

 

 

У попередніх випусках подкасту “Згуртовані” були історії громад з Івано-Франківщини, Запоріжжя, Херсонщини, Чернівців, Донеччини, Харківщини, Хмельниччини та Запоріжжя. Переглянути всі випуски можна на YouTube-каналі проєкту “Пліч-о-пліч: згуртовані громади”

Tags:

side by side war stories

Область:

Херсонська область Черкаська область

Громади:

Нововоронцовська територіальна громада Білозірська територіальна громада

Source:

Міністерство розвитку громад та територій України

Read more:

20 April 2026

Вітаємо 40 територіальних громад-партнерок другої фази Швейцарсько-українського Проєкту DECIDE!

Вітаємо 40 територіальних громад-партнерок...

Майже 3 місяці тривав конкурсний відбір громад-партнерок Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської,...

20 April 2026

Мінекономіки затвердило єдині правила підготовки інвестпроєктів: що це означає для громад

Мінекономіки затвердило єдині правила...

Набув чинності наказ Мінекономіки № 4901 від 10 квітня 2026 року, яким затверджено Методичні рекомендації — по суті,...

20 April 2026

S3 Present and Future Part 1: What is Smart Specialisation and How It Gained Traction in the EU?

S3 Present and Future Part 1: What is Smart...

Smart Specialisation Strategies (S3) have become central to EU Cohesion Policy, guiding regional growth, innovation,...

20 April 2026

“This veteran space is all about support, respect and reassurance that you are not alone”

“This veteran space is all about support,...

In the municipality of Myronivka, support for veterans moved beyond formality a long time ago. During the first year...