Кабінет Міністрів України затвердив розподіл майже 1,1 млрд грн на 36 проєктів облаштування укриттів у школах і одному військовому ліцеї. Зокрема, 46,2 млн грн буде спрямовано на облаштування укриття у Львівському ліцеї імені Героїв Крут.
Розподіл за рівнями ризику (відповідно до Методики оцінки ризиків безпеки в системі освіти):
Кошти отримають громади у 19 областях:
Раніше уряд затвердив розподіл коштів для 60 проєктів у громадах високого та дуже високого рівнів, 21 проєкт з облаштування укриттів у школах і військових ліцеях та 27 проєктів із завершення облаштування укриттів, розпочатих у 2024 році.
Детальніше про умови та критерії для отримання коштів читайте тут. Проєкти, які отримали фінансування, були подані громадами через електронну платформу DREAM. Весь перебіг будівництва та звітування можна буде відстежувати саме завдяки цьому цифровому інструменту.
Нагадаємо, що субвенція на укриття цього року становить рекордні 6,2 млрд грн.
Автор ілюстрації – пресслужба Міністерства освіти і науки України
05 September 2025
До уваги представників органів місцевого...
Скоро почнеться додатковий набір на магістерську програму «Місцеве самоврядування»! Якщо ви – депутат місцевої...
05 September 2025
Краматорський ліцей знайшов новий дім у Перечині
Краматорський ліцей знайшов новий дім у Перечині
У Перечині на Закарпатті відкрив двері Перший Краматорський ліцей, релокований із Краматорська в межах національного...
05 September 2025
Послуги без бар’єрів: практичні рекомендації Polaris для ЦНАП та сервісних установ
Послуги без бар’єрів: практичні рекомендації...
4 вересня у київському просторі Veteran Hub презентували рекомендації «Інклюзивне надання публічних послуг:...
05 September 2025
Роль та перспективи органів самоорганізації населення в Україні
Роль та перспективи органів самоорганізації...
Увага до теми органів самоорганізації населення обумовлена активізацією роботи профільного комітету Верховної Ради...