В рамках Конгресу місцевих та регіональних влад Віце-прем’єр-міністр з відновлення – Міністр розвитку громад та територій України зустрівся з представниками 69 громад Рівненщини.
У фокусі розмови – наповнення місцевих бюджетів, програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, соціальні виплати, енергонезалежність міст та сіл й логістика.
У зустрічі також взяли участь Заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита, Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль та Начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
«Обговорили питання, які безпосередньо впливають на якість життя людей та розвиток громад. Підхід Міністерства розвитку громад та територій України – це партнерство. Місцеве самоврядування є основою сильної держави, і наше завдання – створювати можливості для розвитку кожної громади.
Ми відкриті до діалогу, готові підтримувати ініціативи та працювати разом, щоб громади мали всі необхідні ресурси для ефективного управління. Дякую очільникам громад Рівненщини за дуже відверту та конструктивну розмову та спільний пошук ефективних рішень нагальних для області проблем», – наголосив Віце-прем’єр-міністр з відновлення – Міністр розвитку громад та територій України.
Під час розмови Олексій Кулеба:
Attached images:
Tags:
Область:
Рівненська областьSource:
Міністерство розвитку громад та територій України
23 June 2025
Івано-Франківська та Волинська області завершили підключення громад до Містобудівного кадастру
Івано-Франківська та Волинська області...
Івано-Франківська та Волинська області завершили процедуру підключення своїх громад до Містобудівного кадастру на...
23 June 2025
Реформа управління публічними інвестиціями: розпочалися регіональні презентації
Реформа управління публічними інвестиціями:...
Міністерство розвитку громад та територій України у партнерстві з міністерствами економіки та фінансів організовує...
23 June 2025
Сила згуртованості у грі «Джура»: третя історія відеоблогу «Пліч-о-пліч»
Сила згуртованості у грі «Джура»: третя історія...
У межах проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» вийшов третій епізод відеоблогу з Андрієм Бєдняковим – про взаємну...
23 June 2025
Як у закладах освіти Березнянської громади мрії учнів і учениць стали реальністю
Як у закладах освіти Березнянської громади мрії...
У Березнянській територіальній громаді Чернігівської області реалізували чотири проєкти в межах ініціативи...