Для громад створили посібник з ефективних комунікацій

Посібник «Ефективні комунікації для громад» підготовлено спеціально для територіальних громад. У посібнику зібрано комунікаційний досвід роботи із представниками органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства, місцевими депутатами, активістами та іншими зацікавленими особами, які прагнуть розвивати свої громади. У посібнику зібрано поради та практики, набуті Українським кризовим медіа-центром, зокрема й у співпраці з громадами-партнерками Програми USAID DOBRE.


«Комунікація у громаді ефективна тоді, коли люди працюють над нею продумано та системно. У посібнику викладено різноманітні етапи, інструменти, канали, способи та засоби для системної комунікації як із внутрішньою, так і з зовнішньою цільовими авдиторіями. Ми зібрали основні правила, перевірені роками досвіду та які відповідають реаліям сучасних прогресивних громад. Рекомендації викладені в ілюстрованій практичній формі, щоб їх було легко читати та використовувати в роботі. У наш час комунікувати якісно – це дуже важливо, адже таким чином ми формуємо імідж громади та зміцнюємо довіру», – зазначила координаторка комунікації Програми USAID DOBRE (УКМЦ) Ірина Малик.

Основні теми посібника:

  • Як створити дієву пресслужбу громади?
  • Що таке цільова авдиторія?
  • Взаємодія громад з медіа
  • Як написати інформативний пресреліз?
  • Дієві соціальні мережі для громад
  • Фото на мобільний телефон
  • Публічний виступ перед авдиторією

Під час підготовки матеріалів посібника використано рекомендації фахівців: Тетяни Вербицької, Ганни Коломієць, Ірини Малик, Ольги Ткаченко, Оксани Якуніної та Сергія Якуніна.

Завантажити посібник (PDF, 13,2 МБ)

05.06.2024 - 10:51 | Views: 5714
Для громад створили посібник з ефективних комунікацій

Tags:

komunikatsii DOBRE communications

Source:

Read more:

28 January 2026

Швейцарсько-український проєкт DECIDE оголошує Конкурсний відбір територіальних громад-партнерів Проєкту DECIDE

Швейцарсько-український проєкт DECIDE оголошує...

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (далі – ГО «ДОККУ») у рамках впровадження...

28 January 2026

28 January 2026

Protecting the capacity of local councils in small communities: Draft Law No. 14405

Protecting the capacity of local councils in...

Ukrainian MP Vitalii Bezgin announced the registration of Draft Law No. 14405 ‘On Ensuring the Authority of Local...

28 January 2026

From Norway to Australia: Ministry for Development approves new international partnerships of communities

From Norway to Australia: Ministry for...

The Ministry for Development of Communities and Territories of Ukraine approved a number of draft agreements on...