Громади мають працювати не тільки завдяки ПДФО, а, в тому числі, завдяки кращому менеджменту.
Про це сказала Олександра Азархіна, заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури, презентуючи Дорожню карту реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
«Треба переглянути систему нарахування ПДФО. Наша позиція, що найбільш ймовірно в Україні має спрацювати та система, яка поширена у європейських країнах - нарахування ПДФО за місцем проживання. Щоб наші гіпотези правильно спрацювали, ми працюємо зараз з такими партнерами, як проект ULEAD, SALAR, USAID «ГОВЕРЛА», USAID DOBRE для того, щоб зробити належну модель, як дійсно відбудеться», - сказала Олександра Азархіна.
Раніше «Децентралізація» писала про те, що Мінінфраструктури планує сфокусуватися на інструментах посилення спроможності територіальних громад.
Більше про Дорожню карту реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади читайте ТУТ
Нагадаємо, 7 листопада відбулася Міжнародна конференція «Реформа децентралізації: дорожня карта» за участі урядовців, народних депутатів України, голів дипломатичних місій в Україні, представників Євросоюзу, Офісу Ради Європи, голів територіальних громад, представників міжнародних проєктів, лідерів міжнародних неурядових партнерських організацій та профільних експертів. Захід організований Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, за підтримки ПРООН, Програми «U-LEAD з Європою», Фонду Східна Європа, Проєкту DECIDE, Проєкту EGAP, Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
30 January 2026
15 громад Прикарпаття об’єднуються навколо...
У місті Галич керівники 15 територіальних громад Івано-Франківської області підписали меморандум про співпрацю, який...
29 January 2026
Олексій Рябикін: схвалений Урядом законопроєкт закладає європейські правила розмежування повноважень
Олексій Рябикін: схвалений Урядом законопроєкт...
«Цей закон закладає основу для європейської моделі публічного врядування в Україні – з чітким розмежуванням...
29 January 2026
Цифровий контроль ДІАМ: як «Прозоре будівництво» змінює правила гри для громад
Цифровий контроль ДІАМ: як «Прозоре...
Запуск цифрового застосунку «Прозоре будівництво» для фахівців державного архітектурно-будівельного контролю є...
29 January 2026
Communities will be able to independently...
The Government has approved amendments to its Resolution No. 1364 dated 6 December 2022, which introduce a clearer...