Бобровицька та Барвінківська громади отримали авто та обладнання для надання послуг мешканцям від шведсько-українського проєкту PROSTO

Барвінківська громада Харківської області, у складі якої 60 населених пунктів, отримала авто та мобільний кейс (ноутбук, інвертор, портативний сканер, лазерний принтер, пауербенк) для надання послуг у форматі «Виїзне ВРМ».


«Дякуємо шведським платникам податків і проєкту PROSTO за вчасну допомогу. В наших обставинах мати можливість дістатися до будь-якої точки громади для надання адмінпослуг є дуже витребуваним питанням. Будемо використовувати цей ресурс максимально ефективно для наших мешканців», - наголосив Олександр Бало, голова Барвінківської громади.

Бобровицька громада Чернігівської області, у складі якої 41 населений пункт, отримала авто та інвертор. Мобільний кейс громаді надали партнери з проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що впроваджується GIZ, у червні 2023 року.

«Модель надання послуг у форматі «Виїзне ВРМ», яку ми почнемо використовувати завдяки підтримці міжнародних партнерів, значно спрощує систему організації надання адмінпослуг у громаді. Тепер ми будемо надавати послуги мешканцям віддалених населених пунктів значно швидше», зазначив Генадій Іванюк, в.о. голови Бобровицької громади.

Вартість кризової допомоги склала 1,5 млн гривень. Детальна інформація, щодо кризової допомоги, яку надав проєкт PROSTO громадам, опублікована на сайті Проєкту https://prosto.in.ua/ua/novyny/support2023

06.12.2023 - 16:44 | Views: 6514
Бобровицька та Барвінківська громади отримали авто та обладнання для надання послуг мешканцям від шведсько-українського проєкту PROSTO

Attached images:

Tags:

Administrative services international support

Область:

Харківська область Чернігівська область

Громади:

Барвінківська територіальна громада Бобровицька територіальна громада

Source:

Read more:

19 May 2026

Стратегії розвитку: чи знають громади, куди вони рухаються?

Стратегії розвитку: чи знають громади, куди...

Українські громади сьогодні функціонують у надзвичайно складних умовах повномасштабної війни, значних руйнувань...

19 May 2026

Чи готові громади України до нових енергетичних викликів?

Чи готові громади України до нових енергетичних...

В умовах постійних атак на інфраструктуру та потреби у сталому відновленні питання енергетичної стійкості громад...

18 May 2026

Міносвіти: 1,2 мільярда гривень спрямують на сучасні освітні простори для пілотних ліцеїв профільної школи

Міносвіти: 1,2 мільярда гривень спрямують на...

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанов № 1554 та № 170, які регулюють розподіл субвенції «Нова українська...