Алгоритм дій посадових осіб місцевого самоврядування під час застосування окремих заходів забезпечення кримінального провадження

Якою має бути послідовності дій посадових осіб місцевого самоврядування під час реалізації ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів або про надання дозволу на обшук в умовах воєнного стану.


Рада Європи в рамках Програми «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні» на замовлення Асоціації міст України створила відповідне роз’яснення.

Матеріали підготувала консультантка Програми Анастасія Сербіна

Ознайомитись із матеріалами можна у документі (PDF, 0,5 МБ).

02.10.2023 - 13:33 | Views: 7593
Алгоритм дій посадових осіб місцевого самоврядування під час застосування окремих заходів забезпечення кримінального провадження

Attached files:

Tags:

legal counselling war

Source:

Програма Ради Європи “Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні”

Read more:

30 January 2026

29 January 2026

Oleksii Riabykin: The Government-approved draft law establishes European rules for the delineation of powers

Oleksii Riabykin: The Government-approved draft...

‘This law lays the foundation for a European model of public governance in Ukraine – with a clear delineation of...

29 January 2026

Цифровий контроль ДІАМ: як «Прозоре будівництво» змінює правила гри для громад

Цифровий контроль ДІАМ: як «Прозоре...

Запуск цифрового застосунку «Прозоре будівництво» для фахівців державного архітектурно-будівельного контролю є...