02 December 2023
Logo slogan
30 керівників та керівниць ЦНАП з 20 областей візьмуть участь у онлайн-навчанні від Проєкту PROSTО
30 керівників та керівниць ЦНАП з 20 областей візьмуть участь у онлайн-навчанні від Проєкту PROSTО

30 лідерок та лідерів ЦНАП з 20 областей України візьмуть участь у онлайн-навчанні, організованому шведсько-українським Проєктом PROSTО «Підтримка доступності послуг в Україні». Загалом на участь у Платформі проєкт отримав 73 заявки з 22 областей України.


Керівниці та керівники ЦНАП отримають практично орієнтовані знання та зможуть покращити навички щодо управління змінами, формування команди, вдосконалення тайм-менеджменту, підвищення персональної ефективності та ін. В рамках навчання також будуть розглянуті практичні інструменти для підвищення продуктивності роботи ЦНАП і покращення якості надання послуг.  Окрема увага буде приділена питанням безпечної роботи ЦНАП та викликам, з якими стикаються працівники ЦНАП в умовах воєнного стану.

Учасниці та учасники, які успішно опанують навчальну програму, отримають сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС. Завершення навчання планується 16 листопада 2023 року. В цей час загальна кількість випускників Навчальної платформи PROSTO становитиме понад 100 керівників та керівниць ЦНАП.

Views: 739
Related news: study
Read more: