Дизайн-мислення — це метод роботи з проєктами, який орієнтується на інтереси користувача та базується на творчому підході. Цей інструмент допоможе зрозуміти вашу аудиторію та залучити учасників на проєкти.
На безплатному вебінарі “Дизайн-мислення. Від проблеми до успішної акції” ви дізнаєтеся, як більш ефективно реалізовувати проєкти: від креативної та ефективної роботи з молоддю до організації масштабних подій, які збиратимуть необхідну аудиторію та допоможуть залучати інструменти та інвестиції. Ви зрозумієте з чого складається цикл проєкту, як працювати з бенефіціарами та аудиторію, ставити KPI та де знайти ресурси.
Вебінар буде корисний вам, якщо ви:
Спікерка – Олеся Гощук, грантова менеджерка з 9-річним стажем: успішно реалізувала гранти від Міністерства молоді і спорту України та Міністерства культури і туризму України, Erasmus +, Українського культурного фонду, House of Europe, фонду «ІЗОЛЯЦІЯ», Гете-Інституту. Менторка з навчання проєктній діяльності в проєкті BUR:LAB. Наразі — проєктна менеджерка, тренерка з управління проєктами в ГО "Студія розвитку туристичного іміджу малих міст".
Дата: 17 травня о 17:00
Для участі в вебінарі необхідно заповнити форму: https://cutt.ly/o6YAgT6
Організатори надішлють вам лист на пошту з посиланням на зустріч в Zoom за день до події. А після зустрічі ви отримаєте нотатки лекції та презентацію від спікерки.
Посилання на подію у Фейсбуці.
Вебінар організовує Будуємо Україну Разом — громадська організація, яка вже 9 років залучає молодь до волонтерства на будівничі табори та співпрацює з громадами та активістами для реалізації проєктів.
Разом із нами ви можете втілити отримані на вебінарі знання на практиці: організувати БУРчик — короткострокову будівничу акцію, або ж подати свій проєкт на програму BUR:LAB та виграти мінігрант.
Tags:
announcement youth komunikatsii
Source:
Будуємо Україну Разом
26 August 2026
АІКОМ 2: відповідаємо на найпоширеніші запитання
АІКОМ 2: відповідаємо на найпоширеніші запитання
Експерти Швейцарсько-українського проєкту DECIDE відповіли на поширені запитання щодо роботи в системі АІКОМ...
26 August 2026
У Києві відбувся Шостий Саміт перших леді та джентльменів
У Києві відбувся Шостий Саміт перших леді та...
У Києві відбувся Шостий Summit of First Ladies and Gentlemen, започаткований першою леді України Оленою Зеленською....
26 August 2026
Regional Development Policy in Austria
Regional Development Policy in Austria
SUMMARY Austria’s regional and spatial policy has undergone a fundamental transformation over the past five...
26 August 2026
Шкільне харчування в громаді: від юридичного рішення до безпечної логістики
Шкільне харчування в громаді: від юридичного...
Юридичний кейс. Які рішення ухвалила громада, як юридично оформила модель організації харчування та забезпечила...