Нещодавно ще три сучасні центри надання адміністративних послуг запрацювали на Тернопільщині, Львівщині та Харківщині.
Дія.Центр у Хоростківській громаді
Новий Дія.Центр відкрився в Хоростківській міській територіальній громаді на Тернопільщині. Відтепер понад 14 тисяч жителів та місцевий бізнес зможуть отримувати якісні адмінпослуги в сучасному, інклюзивному та комфортному просторі.
Установа надаватиме понад 220 держсервісів, а підприємці зможуть отримати там консультації. Приміщення центру обладнане для потреб осіб з інвалідністю та відвідувачів з дітьми, а також платіжним терміналом для оплати адмінзбору, банкоматом, місцем для самообслуговування та зоною очікування. Щоб швидко отримати послугу, достатньо записатися в електронну чергу.
ЦНАП у Новояричівській громаді
На Львівщині в Новояричівській громаді розпочав роботу модернізований ЦНАП. Тепер понад 18 тисяч місцевих мешканців зможуть отримати 180 послуг в одному місці. Центр оснащений сучасною технікою, електронною чергою, місцем для самообслуговування та куточком для відвічувачів з дітьми.
Щоб отримати необхідну послугу, не потрібен фізичний паспорт чи ксерокопії, достатньо скористатися шерингом документів через Дію. Крім того, у ЦНАП можна отримати консультацію від представників Пенсійного фонду та Бюро технічної інвентаризації.
Дія.Центр у Мерефі
У Мерефі на Харківщині ЦНАП став першим модернізованим Дія.Центром в області. Установа розташована в центрі міста та повністю обладнана для людей з інвалідністю та відвідувачів з дітьми. А також системою оплати адмінзбору, місцями для самообслуговування та е-системою керування чергою. Тепер понад 30 тисяч місцевих мешканців зможуть отримувати 280 адміністративних послуг зручно та швидко.
Tags:
Область:
Львівська область Тернопільська область Харківська областьГромади:
Хоростківська територіальна громада Новояричівська територіальна громада Мереф'янська територіальна громадаSource:
Міністерство цифрової трансформації України
03 November 2025
Олена Бойко: При визначенні повноважень органів...
У Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального...
03 November 2025
«Довіра, масштаб і спільне бачення: уроки метрополійного планування в США для України»
«Довіра, масштаб і спільне бачення: уроки...
Інтерв’ю з Чаком Біном, колишнім виконавчим директором Ради органів врядування Вашингтонської метрополії...
03 November 2025
‘There are no minor details in war. Siversk...
Oleksii Vorobiov, Head of the Siversk City Military Administration in the Donetsk region, discusses the project to...
01 November 2025
Децентралізація: найважливіше за жовтень
Децентралізація: найважливіше за жовтень
На початку кожного місяця портал «Децентралізація» підбиває підсумки рішень Уряду та Парламенту, що стосуються...