
В березні 2023 року 14 громад Миколаївської, Херсонської та Харківської областей отримали комп’ютери, ноутбуки та інше обладнання для відновлення надання послуг мешканцям від шведсько-українського Проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Сума кризової підтримки склала 1 980 720 грн.
Нагадаємо, що громади подавали заявки на отримання допомоги на сайті проєкту PROSTO з 1 по 15 березня 2023 року. Окрім матеріальної підтримки громади також отримують інституційну та навчальну підтримку по необхідним їм напрямкам.
Марина Бобраніцька, заступниця начальника управління системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України, зазначила:
«Завдяки співпраці з проєктом PROSTO постраждалі громади отримують важливу підтримку для відновлення роботи ЦНАП та надання якісних послуг мешканцям. У координації та співдії ми намагаємося якомога швидше реагувати на потреби громад з метою повернення якісного державного сервісу до кожного куточка нашої країни».
Проєкт PROSTO запланував поступове поширення кризової підтримки на інші області України, залежно від безпекової ситуації.
Tags:
international support Administrative services
Область:
Миколаївська область Харківська область Херсонська областьГромади:
Галицинівська територіальна громада Горохівська територіальна громада Первомайська територіальна громада Снігурівська територіальна громада Шевченківська територіальна громада Широківська територіальна громада Балаклійська територіальна громада Ізюмська територіальна громада Старосалтівська територіальна громада Шевченківська територіальна громада Великоолександрівська територіальна громада Високопільська територіальна громада Калинівська територіальна громада Херсонська територіальна громадаSource:
Проєкт PROSTO
15 May 2026
Розпочинаємо набір на Програму стажування „WIN4UA 2026”: нові можливості для українських громад
Розпочинаємо набір на Програму стажування...
Фонд міжнародної солідарності оголошує про старт прийому заявок на участь у Програмі стажування „WIN4UA 2026”...
15 May 2026
Просторове планування як основа відновлення: досвід прифронтових громад Харківщини
Просторове планування як основа відновлення:...
Днями відбулася загальнонаціональна онлайн-конференція «Просторове планування для відновлення, розвитку та...
15 May 2026
Продовжено закупівлю на надання експертних...
Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (ГО «ДОККУ») проводить запит цінових...
15 May 2026
Коли проєкт втрачає керованість: як зростає вартість уже під час реалізації
Коли проєкт втрачає керованість: як зростає...
В Україні не знайдеться жодного району чи громади, які б жили у повній безпеці. Ворожі дрони та ракети долітають...