04 June 2023
Logo slogan
У Полтаві відбулася конференція для деокупованих громад
У Полтаві відбулася конференція для деокупованих громад

28-30 березня у Полтаві відбулася конференція «Посилення спроможності громади надавати публічні послуги мешканцям» для представників громад Сумської та Харківської областей.


Захід був організований проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» в рамках комплексної підтримки громад по відновленню послуг на деокупованих територіях.

Представники 27 громад – працівники ОМС, військових адміністрацій, керівники ЦНАП, фахівці, які відповідають за відновлення послуг – взяли участь у заході. Долучилися до робочих обговорень також профільні представники ОВА з цільових областей: Олена Іжик, провідний консультант департаменту цифрової трансформації  Харквіської ОВА та Сергій Лученко, спеціаліст департаменту цифрової трансформації  Сумської ОВА.

З вітальним словом і доповіддю про розвиток та підтримку мережі ЦНАП до учасників звернулася Марина Бобраніцька, заступниця начальника управління системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України.

«Вболіваємо за якісне повернення ЦНАП до належного функціонування та забезпечення доступних державних послуг для мешканців деокупованих територій. Вдячна проєкту PROSTO за організацію конференції та важливий внесок у відновлення роботи ЦНАП у постраждалих громадах», - сказала Марина Бобраніцька.

 

 

Експерти проекту PROSTO провели консультаційні сесії на теми законодавчих змін у сфері надання публічних послуг, ролі старост у співпраці з ЦНАП, гендерних аспектів та інклюзивності у наданні послуг. Учасники обговорили ключові виклики та обмінялися досвідом щодо ефективного налагодження доступу до послуг і посилення спроможності громад у цій сфері. Окрема робоча сесія була присвячена аспекту інформування та залучення громадськості в умовах воєнного стану.

В рамках заходу також відбулася зустріч із психологинею щодо інструментів психологічного відновлення. Учасники мали можливість дізнатися та попрактикувати техніки збереження психічного здоров’я, способи протидії стресу та ін.

Наступний такий захід для представників деокупованих громад Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей відбудеться в Одесі з 5 по 7 квітня.

Views: 1942
Related news: Administrative services
Read more: