21 March 2023
Logo slogan

Громади Житомирщини виграли по 50 тисяч євро на два проєкти підтримки бізнесу

 

Заявка Житомирської громади, а також спільна заявка Малинської, Радомишльської, Коростишівської та Брусилівської громад Жимтомирщини пройшли конкурсний відбір від EU4Business. 


“В лютому 2023 року 20 українських громад пройшли конкурсний відбір і мають можливість отримати гранти обсягом кожен до 1,8 млн грн (еквівалент 50 000 євро) на системну підтримку малого та середнього підприємництва”, - повідомили в EU4Business.

Всього відібрали 20 громад із 13 областей країни. Подали заявки 45 громад із 20 регіонів країни.

Далі з переможцями відбору мають підписати угоду про фінансування проєктів і тоді розпочнеться їхня реалізація. Нагадаємо, нещодавно регіональний офіс U-LEAD в Житомирській області провів інформаційну сесію для фахівців громад з підтримки бізнесу.

“Активність громад у процесі пошуку додаткових ресурсів визначається їхніми фахівцями. Адже саме їхні зусилля потрібні, аби підготувати проєкт, пройти відбір і реалізувати його. Радомишль і Житомир - це гарні приклади розвитку передовсім кадрової спроможності”, - наголосив Василь Невмержицький, керівник офісу U-LEAD в Житомирській області.

Мета грантів – стимулювати відновлення і сталий розвиток систем підтримки малого і середнього підприємництва у містах та мережах місцевих громад України. Реалізація грантів триватиме до 30 листопада 2023 року.

Проєкт партнерства чотирьох громад передбачає проведення комплексу заходів, який допоможе підприємцям знайти нові ринки, удосконалити маркетинг та сприятиме зростанню.

“Ми хочемо налагодити сталу комунікацію влади громад з бізнесом. Плануємо навчання фахівців громад та підприємців з онлайн продажів, роботі з міжнародними інтернет сервісами продажів”, - говорить Віталія Кліментьєва, фахівчиня Агенції регіонального розвитку Житомирської області.

У Житомирі також планують допомагати бізнесу освоювати закордонні ринки. Марина Білоус, заступниця директора департаменту економічного розвитку міської ради, розповіла, що підприємства легкої промисловості та деревообробки мають потенціал для зростання, але ресурсів для цього обмаль.

“Проєкт дасть змогу підтримати підприємства в процесі виходу на ринки ЄС. Провівши аудит ми побачимо, чи готовий бізнес до зростання, далі сформуємо кроки підтримки і допоможемо презентувати себе на виставках та ярмарках за кордоном”, - додає вона.

Нагадаємо, нещодавно проєктні менеджери допомогли підприємцям Радомишльській громади залучити 2,59 мільйона гривень державної програми “єРобота”.

Share the news:

Read more:

21 March 2023

Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові готує міжнародний саміт міст та регіонів

Конгрес місцевих і регіональних влад при...

  У Львові зібралися керівники двох Палат Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, щоб...

21 March 2023

Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших питань сфери публічного адміністрування за 11-20 березня 2023 року

Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших...

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» продовжує публікацію ключових новин та актів про зміни у сфері...

21 March 2023

Заборона проросійських географічних назв: Парламент прийняв закон

Заборона проросійських географічних назв:...

21 березня Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому законопроект №7253 «Про внесення змін до...

21 March 2023

7 нових вакансій Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Києві та регіонах

7 нових вакансій Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у...

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» розширює свою діяльність та оголошує конкурс на наступні посади: Фахівець із закупівель...