03 березня 2023 року з 13.00 до 15.00 Шведсько-український проєкт «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International) спільно з Всеукраїнською Асоціацією ОТГ проведе вебінар на тему: «Гендерний вимір освіти: як Україна може працювати з досвідом Швеції».
Мета заходу - підвищення рівня знань освітян щодо засад та інструментів інтеграції гендерного підходу в освітній процес на місцевому рівні у відповідності з міжнародними та національними зобов’язаннями України у сфері гендерної рівності.
У ході семінару учасники ознайомляться зі Стратегією впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та операційним планом заходів на 2022-2024 роки з її реалізації, досвідом інституалізації гендерного підходу на рівні Міністерства освіти науки України, а також обміняються практиками інтеграції гендерних ініціатив освітянами територіальних громад України.
Для участі у вебінарі «Гендерний вимір освіти в сучасній Україні» необхідно лише зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/VM9y9cFm5W1Lohah8.
Трансляцію та запис вебінару можна буде переглянути на сторінці проєкту у фейсбуці.
Attached images:
Tags:
Source:
Проект «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International)
18 May 2026
Міносвіти: 1,2 мільярда гривень спрямують на...
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанов № 1554 та № 170, які регулюють розподіл субвенції «Нова українська...
18 May 2026
Пресанонс брифінгу: Чи стане реформа публічних...
Дата: 21 травня 2026 року Час: 13:00 – 13:45 Місце: 01001, м Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий...
18 May 2026
Українська асоціація районних та обласних рад стала повноправним членом ALDA
Українська асоціація районних та обласних рад...
Українська асоціація районних та обласних рад (УАРОР) отримала статус повноправного члена Європейської асоціації...
18 May 2026
Новий Європейський Баугауз (NEB) в Україні: запущено процес створення Хабу Академії НЄБ
Новий Європейський Баугауз (NEB) в Україні:...
Під час заходу було представлено бачення Хабу Академії НЄБ як національної платформи для навчання, розвитку...