Полонений міський голова Голопристанської громади Олександр Бабич здобув спеціальну відзнаку від Європейського центру солідарності

08 лютого 2023 року на пленарному засіданні Європейського Комітету Регіонів в Брюсселі (Бельгія) відбулося вручення Премії імені Павла Адамовича, мера Ґданська, який у 2019 році загинув від смертельного поранення.


За поданням Асоціації міст України та Ради європейських муніципалітетів і регіонів спеціальну відзнаку отримав Олександр Бабич, міський голова Голопристанської громади, що на Херсонщині, який з березня 2022 року перебуває в російському полоні. Олександр Бабич відзначений європейськими партнерами  як приклад свідомої відданості своїй Батьківщині та українцям, які сьогодні виборюють своє право на життя, як представник всіх українських мерів, що були викрадені з початку російського вторгнення.

На врученні Премії виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан зазначив:

«Майже рік Україна бореться з підлою агресією, бореться не лише за свою свободу та безпеку, але й за свободу всієї Європи та демократичного світу. Важливо, що всі зараз розуміють - ми подолаємо ворога саме спільними зусиллями».

Він переконаний, що особистість Олександра Бабича уособлює в собі всіх українських голів громад, які продовжують виконувати свої обов’язки, незалежно від обставин, часто навіть ризикуючи власним життям.

Сьогодні голови українських громад попри всі обставини забезпечують максимально можливі умови для життя людей, підтримують належне функціонування критичної інфраструктури та надання комунальних послуг. 

Тому саме зараз, як ніколи, постаті Павла Адамовича та Олександра Бабича символізують  відданість служіння місцевому самоврядуванню, людям, захисту їхніх інтересів та ствердженню загальнолюдських цінностей. 

10.02.2023 - 08:59 | Views: 4854
Полонений міський голова Голопристанської громади Олександр Бабич здобув спеціальну відзнаку від Європейського центру солідарності

Tags:

international support war war stories

Область:

Херсонська область

Громади:

Голопристанська територіальна громада

Source:

Асоціація міст України

Read more:

03 October 2025

Львів став майданчиком для обговорення наступних кроків реформи з децентралізації

Львів став майданчиком для обговорення...

  Забезпечення стійкості громад та місцевого самоврядування загалом та під час війни і підготовка до...

02 October 2025

Можливості жовтня: доступні ресурси для відновлення та розвитку громад

Можливості жовтня: доступні ресурси для...

Жовтень відкриває нові можливості для громад та бізнесу, які працюють над відновленням і розвитком своїх територій....

02 October 2025

New Polaris Partners: 15 Municipalities Awarded Grants for Swedish-Ukrainian Initiatives

New Polaris Partners: 15 Municipalities Awarded...

The Swedish-Ukrainian Polaris Programme "Supporting Multi-level Governance in Ukraine" has announced the results of...

01 October 2025

Оголошуємо добір закладів освіти для участі в пілотуванні реформи старшої школи з 1 вересня 2026 року

Оголошуємо добір закладів освіти для участі в...

  1 вересня 2026 року стартує другий етап пілотування реформи старшої школи в ліцеях. Запрошуємо заклади,...