01 June 2023
Logo slogan

Коучинг як новий погляд на лідерство: у Києві відбувся тренінг для керівництва громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

 

26-27 січня в Києві пройшов дводенний тренінг «Муніципальне лідерство: як підвищити ефективність команди», в якому взяли участь голови та заступники голів громад, керуючі справами, секретарі місцевих рад, а також керівники структурних підрозділів ДСНС. Метою заходу було ознайомлення із сучасними метоами управління, здобуття навичок ефективного спілкування, засвоєння інструментів делегування, мотивації та ініціативності, а також розвиток креативного та критичного мислення голів територіальних громад як ефективних лідерів. Тренінг відбувся в рамках Коучингової програми муніципального лідерства від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID):

«Представники місцевого самоврядування кожного дня долають безліч викликів та показують свій безумовний лідерський потенціал. Громади підтримують армію, яка бореться з агресором, розміщують тисячі внутрішньо переміщених осіб, якнайшвидше відновлюють інфраструктуру, що зазнає атак ворога – це лише кілька прикладів цього лідерства. Розвиток лідерських навичок також стане у нагоді під час планування відновлення, пошуку інвестицій та нових джерел надходжень до бюджетів, реалізації проєктів публічно-приватного партнерства та міжмуніципального співробітництва. USAID готовий як надавати першочергову допомогу, так і сприяти розвитку лідерського потенціалу, підтримувати обмін досвідом й горизонтальні комунікації між представниками місцевого самоврядування та допомогти вам як лідерам вести за собою свої громади».

 

 

Габріель Абрагам, Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»:

«Лідерство повинне включати далекоглядний підхід та інновації. І саме інновації є для нас фундаментальною метою. Амбітне завдання, яке ставить перед собою проєкт «ГОВЕРЛА» — запропонувати нові рішення для реформи децентралізації, що дозволить забезпечити трансформацію, сталість, реагування на надзвичайні ситуації, розвиток, а тепер і відновлення. Наша мета — допомогти лідерам громад побачити можливості для інновацій у виконанні їхніх обов’язків».

 

 

Під час навчального заходу учасники ознайомилися зі стилем управління, який застосовують очільники провідних міжнародних компаній і некомерційних організацій. Зокрема, були розкриті такі теми:

  • мегатренди, що впливають на лідерів, і необхідні лідерські компетенції;
  • критерії ефективності лідера та громади, а також внутрішні й зовнішні перешкоди на шляху ефективності;
  • формування та досягнення вимірних цілей;
  • принципи й інструменти побудови ефективної комунікації коуч-компетентних керівників;
  • стилі лідерства;
  • інструменти делегування;
  • практика коучингового діалогу;
  • методи нематеріальної мотивації співробітників;
  • етика лідера та громади;
  • управління конфліктами тощо.

 

 

Коучингова програма, окрім тренінгу, передбачає низку індивідуальних консультацій, спрямованих на розвиток лідерських навичок. П’ять онлайн-сесій з персональним коучем допоможуть очільникам громад покращити стратегію і тактику взаємодії з командою, спланувати ефективні дії для залучення фінансування й отримати власний план зростання навичок.

Attached images:

Tags:

study komunikatsii

Source:

Share the news:

Read more:

01 June 2023

Про правовий статус керівників закладів освіти розкажуть 6 червня на вебінарі

Про правовий статус керівників закладів освіти...

6 червня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»...

01 June 2023

Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших питань сфери публічного адміністрування за 21-30 травня 2023 року

Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших...

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» продовжує публікацію ключових новин та актів про зміни у сфері...

01 June 2023

55 громад з 5 областей отримають техніку для відновлення надання послуг

55 громад з 5 областей отримають техніку для...

  55 деокупованих і постраждалих громад з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської...

01 June 2023

Бухгалтерський облік та звітність у територіальних громадах – посібник від U-LEAD

Бухгалтерський облік та звітність у...

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» розробили практичний посібник «Бухгалтерський облік та звітність в...