01 December 2023
Logo slogan

Розпочався новий проєкт з розвитку системи добровільних пожежно-рятувальних підрозділів у 25 громадах

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» розпочинає співпрацю з Фондом Міжнародної Солідарності в Україні. В рамках грантової угоди Фонд Міжнародної Солідарності реалізуватиме проєкт з розвитку системи добровільних пожежно-рятувальних підрозділів у 25 громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Львівській, Волинській та Полтавській областях.


Члени добровільних пожежних команд пройдуть спеціалізоване навчання за програмою Державної служби України з надзвичайних ситуацій та отримають підтримку для налаштування ефективної роботи. Громади отримають рекомендації щодо юридичних та організаційних аспектів розвитку цивільного захисту, в тому числі і щодо діяльності добровільних пожежних команд, включаючи необхідні модельні рішення. В рамках Проєкту також передбачені навчальні візити з метою налагодження співпраці та обміну досвідом.

Заступниця Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталія Гнидюк сказала:

«Добровільні пожежно-рятувальні команди є важливою складовою формування безпечного та комфортного для проживання середовища у громадах. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» активно допомагає громадам-партнеркам через посилення дієздатності добровільних пожежних команд, які вже отримали захисний одяг та інше обладнання для реагування на надзвичайні ситуації. Тепер у співпраці з Фондом Міжнародної Солідарності в Україні ми забезпечимо їхню інституційну підтримку та проведемо спеціалізоване навчання добровільних пожежних команд на місцях».

Координаторка Проєкту «Цивільний захист з Добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Лілія Атнажева зазначила:

«Команда Фонду Міжнародної Солідарності в Україні з радістю починає співпрацю з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», адже якісний розвиток систем та механізмів діяльності добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в українських громадах - актуальний як ніколи. На прикладі громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ми хочемо показати, що згуртованість та якісна організація цивільного захисту в громадах здатна врятувати не одне життя».

10.11.2022 - 14:38 | Views: 2889
Розпочався новий проєкт з розвитку системи добровільних пожежно-рятувальних підрозділів у 25 громадах

Tags:

safety fire safety volunteers international support

Область:

Полтавська область Львівська область Волинська область

Source:

Share the news:

Read more:

01 December 2023

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з проблематики муніципального права»

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця...

Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проводить ІІІ Всеукраїнський...

01 December 2023

Проєкт UCORD оголошує відбір додаткових партнерських областей

Проєкт UCORD оголошує відбір додаткових...

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD планує розширити географію...

01 December 2023

01 December 2023

Головні тези з Форуму муніципального партнерства у Львові

Головні тези з Форуму муніципального...

Форуму муніципального партнерства - це підсумкова подія Сities4Cities | United4Ukraine, присвячена налагодженню...