Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав Горохівській громаді обладнання для реагування на надзвичайні ситуації

 

15 серпня, в рамках моніторингового візиту у громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», Марат Кюрчевський, керівник проєктів з місцевого самоврядування та децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку в Україні разом з представниками USAID «ГОВЕРЛА» зустрівся з Віктором Годиком, головою Горохівської громади Волинської області.

Під час зустрічі було обговорено можливості розвитку співпраці з Проєктом для посилення місцевого економічного розвитку. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» також передав Горохівській громаді необхідні інструменти для оперативного реагування на надзвичайні ситуації та виклики на місцях. Громада отримала 10 комплектів захисного одягу для пожежників (захисні черевики, каски та куртки), мотопомпи, бензопили та інше обладнання, що допоможе ефективніше захищати громадян та забезпечувати безпеку рятувальників, які працюють в умовах підвищеної небезпеки.

Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), сказав:

«Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) допомагає українським громадам долати безпекові виклики, з якими вони не стикалися до повномасштабної війни. Реагування на надзвичайні ситуації є фундаментальною потребою українців на місцях. Тому ми в USAID дуже раді посилювати спроможність місцевого самоврядування проводити аварійно-рятувальні роботи, щоб мешканці громад могли почуватися безпечніше, наскільки це можливо. І мені особливо приємно мати нагоду передати це обладнання Горохівській громаді, що допоможе ефективніше ліквідовувати пожежі, аварії та інші надзвичайні ситуації».

Віктор Годик, голова Горохівської громади прокоментував:

«Ми вдячні Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за підтримку у цей непростий час. Саме зараз Горохівська команда працює над створенням місцевої пожежної команди, яка фінансуватиметься громадою та реагуватиме на надзвичайні ситуації, з якими ми стикаємося. Отримане обладнання є суттєвою допомогою для налаштування ефективної роботи вогнеборців».

 

Tags:

safety fire safety international support

Область:

Волинська область

Громади:

Горохівська територіальна громада

Source:

Share the news:

Read more:

07 October 2022

Sol' and Solotvyno: municipal partnership as a useful tool for reconstruction of Ukraine

Sol' and Solotvyno: municipal partnership as a...

Josef Berta, mayor of Sol’ in Slovakia, knew right away that he wanted to partner up with Solotvyno in the...

07 October 2022

Постанова №590: Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» ознайомив громади зі змінами у видатках бюджету в умовах воєнного стану

Постанова №590: Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»...

Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» продовжують надавати консультації громадам щодо актуальних питань роботи органів...

07 October 2022

Ще 4 громади Львівщини розроблятимуть стратегії свого розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Ще 4 громади Львівщини розроблятимуть стратегії...

На запит Львівської ОВА Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» розпочав підтримку розробки стратегій розвитку для чотирьох додаткових...

06 October 2022

Municipality teams launched the Spatial Planning and Natural Resource Management training course from U-LEAD

Municipality teams launched the Spatial...

The topic of spatial planning and management of natural and land resources has always been among the most relevant...