Наказом Мінреінтеграції затверджено оновленbq перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні)/
На основі цього документу внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.
Станом на 27.07.2022 року до переліку входить 321 громада з 9 областей:
Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.
Інформуємо, що зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.
У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:
Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.
18 September 2025
У парламенті зареєстровано новий законопроєкт...
У Верховній Раді України зареєстровано новий законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України...
18 September 2025
Широківська та Апостолівська громади підписали угоди про побратимство з фінськими містами
Широківська та Апостолівська громади підписали...
Фінські міста Нівала та Хаапаярві уклали угоди про побратимство з Широківською та Апостолівською громадами. Як...
18 September 2025
Багаторівневий розвиток адмінпослуг: у Рівному відбувся міжрегіональний форум
Багаторівневий розвиток адмінпослуг: у Рівному...
16 вересня 2025 року у Рівному шведсько-українська Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні»...
18 September 2025
Вакансія: Експерт(-ка) з місцевого економічного розвитку та управління публічними інвестиціями
Вакансія: Експерт(-ка) з місцевого економічного...
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...