Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву економіку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»


5 липня Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), разом з командою Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відвідали з моніторинговим візитом Рава-Руську громаду Львівської області. У рамках візиту обговорити статус поточної співпраці, а також можливості подальшого партнерства враховуючи виклики, з якими стикається громада сьогодні.

«Війна принесла багато нових викликів для громад, з якими вони раніше не стикалися. Важливо системно працювати над їх вирішенням. Зокрема, громади можуть використовувати інструменти міжмуніципального співробітництва, щоб спільними зусиллями вирішувати проблеми, що перед ними стоять. USAID через Проєкт «ГОВЕРЛА» підтримує громади у їх прагненні сприяти місцевому економічному розвитку та наданню якісних послуг для мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у громаді», - сказав Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID):

Іван Івануса, голова Рава-Руської громади, подякував Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за підтримку, зокрема за обладнання для реагування на надзвичайні ситуації та зазначив:

«Рава-Руська громада ставить перед собою ряд пріоритетів, такі як розвиток залізничного сполучення та логістичного бізнесу у громаді, а також підтримка релокованого бізнесу. Завдяки роботі за цими напрямами ми зможемо розвинути наповненість місцевого бюджету, а також створити робочі місця для ВПО, які планують залишитися в громаді, та забезпечити мешканців послугами».

 

 

Наталія Гнидюк, заступник керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»,  повідомила:

«Найближчим часом буде прийнято законодавства, що врегульовуватиме регіональну політику, в рамках якого громадам необхідно буде розробляти стратегію розвитку, в тому числі враховуючи повоєнну реконструкцію та розвиток. Громади Львівської області є тиловими громадами, які мають у першу чергу створювати робочі місця та розвивати економіку. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримуватиме ініціативи громади, спрямовані на місцевий економічний розвиток, зокрема щодо просторового планування, покращення якості надання послуг у громаді, а також стратегічне планування».

 

Tags:

international support

Область:

Львівська область

Громади:

Рава-Руська територіальна громада

Source:

Share the news:

Read more:

16 August 2022

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання співпраці з партнерами у Волинській області

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання...

  Під час візиту до Волинської області, Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого...

16 August 2022

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Український кризовий медіа-центр та Програма DOBRE зібрали для вас актуальні грантові програми USAID для громад та...

16 August 2022

Основні зміни у наданні затребуваних адміністративних послуг

Основні зміни у наданні затребуваних...

Експерти шведсько-українського проекту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" актуалізували інформацію по...

16 August 2022

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та нідерландський університет

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та...

«Від того, втратимо ми дітей, що добре розуміються у фізиці, чи не втратимо, залежить обороноздатність нашої держави...