Як громади допомагають внутрішньо переміщеним особам, об’єднуючи зусилля місцевої влади, волонтерів та бізнесу

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» продовжує розповідати про те, як громади з різних куточків України діють в умовах воєнного стану, як вони допомагають внутрішньо переміщеним особам, як об’єднують зусилля місцевої влади, волонтерів та бізнесменів.


Нові відеоісторії розкажуть, як українські програмісти створили проєкт prykhystok.in.ua. Завдяки "Прихистку" десятки тисяч людей, які вимушені покинути домівку через війну, вже знайшли нову тимчасову оселю. ДИВИТИСЯ ВІДЕО.

А громада Біляївки, що на Одещині, стала яскравим прикладом взаємодії влади та місцевих жителів. Тепер керівники місцевих департаментів та представники громади пліч-о-пліч збирають та вантажать гуманітарну допомогу, готують сотні вареників та приймають переселенців

 

 

Ну, і розкажемо про досвід Калинівки (Вінницька область), яка стала транзитним хабом для українців на шляху зі сходу на захід України. Попри те, що вона транзитна - люди через кілька днів зупинки їдуть далі, вже 1000 людей залишилися тут, а майже 100 з них проживають безкоштовно.

 

 

Всі матеріали створені спільно з нашими партнерами - медіа, яке приносить добрі новини, «ШоТам».

Tags:

war stories war social services hromada diie

Область:

Вінницька область Одеська область

Громади:

Біляївська територіальна громада Калинівська територіальна громада

Source:

Read more:

11 February 2025

Експертна робоча група розпочала опрацювання регіональних стратегій розвитку

Експертна робоча група розпочала опрацювання...

Під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій Олексія Рябикіна відбулося перше засідання...

11 February 2025

Вдосконалення функціонування індустріальних парків: законопроєкт ухвалили за основу

Вдосконалення функціонування індустріальних...

11 лютого Верховна Рада України ухвалила за основу проект Закону №12117 про внесення змін до деяких законодавчих...

11 February 2025

Clusters4Regions: Мінекономіки за підтримки проєкту UCORD сприятиме розвитку кластерів у шести регіонах України

Clusters4Regions: Мінекономіки за підтримки...

  13 лютого 2025 року в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться пресконференція, під час якої буде...