Views: 901

Віталій, торгівля, Луганська область

Пропоную:

1. Переглянути межі перспективних та існуючих громад таким чином, щоб їх кордони проходили не за існуючими межими, сформованими ще за радянських часів, а більш відображали реалії, як організаційні так і логістичні. Приклад: перспективна Сєвєродонецька громада, де щоб об'єднати центр з всіма ексклавами, необхідно приєднати Мирнодолинську сільську раду, центр якої знаходиться за містом Лисичанськ і за всіма аспектами їм Лисичанськ ближче за Сєвєродонецьк.

2. Провести ревізію населених пунктів таким чином, щоб нині вже не населені, переважно села, не приймали участь в об'єднані, а майже не населені чи такі що примикають до більшого населеного пункту, були з ним об'єднані. Для цього необхідно перед змінами до Конституції прийняти необхідні спрощення для цього. Це зменшить бюрократію в громадах та невелює можливі корупційні схеми.

3. Відмовитись від радянських областей та замість них створити регіони за економічними рисами: Донецький, Карпатський, Причорноморський тощо. Без органів реального управління.

4. Закріпити в Конституції неможливість створення надповітових автономних утворень та на базі АРК та Севастополя створити Кримський регіон.

5. Підсумовуючи, структура АТУ має виглядати так: Регіон - Повіт - Громада - населений пункт / дільниця міста (замість існуючих районів у містах та створенням нових у містах з населенням понад 100000 чол.) 

Share: