На Рахівщині новообрані сільські голови Білина і Костилівки мають намір продовжити процес формування Рахівської об’єднаної громади
Про це засвідчили результати робочої зустрічі, яка відбулась 20 листопада в Офісі реформ Закарпатської області у м. Ужгороді з новообраними Костилівським сільським головою Інною Маскалюк та Білинським сільським головою Миколою Сагайдою.
Природно-географічне розташування цих сіл, нижче і вище Рахова - за течією річки Тиса і річки Чорна Тиса, фактично не залишало цим селам іншого варіанту оптимального об’єднання, аніж у майбутню Рахівську міську об’єднану територіальну громаду. Уже є навіть позитивний висновок Закарпатської ОДА щодо конституційності і законності прийнятих трьома місцевими радами рішень сесій рад на основі проведених громадських обговорень. І, начебто, залишається уже лишень прийняти новообраними радами міста Рахів та сіл Білин і Костилівка остаточні рішення щодо утворення об’єднаної громади і знову йти на вибори – тепер уже в раду Рахівської міської об’єднаної громади. Звісно, керуючись принципом правонаступності рішень трьох рад попереднього скликання, і відзначивши проведену роботу як екс-депутатів цих рад, так і вже колишніх - Рахівського міського голови Ярослава Думина і Костилівського сільського голову Ольгу Сметанюк та Білинського сільського голову Василя Боркана. Більше - ТУТ.
Share the news:
13 May 2022
Функціонування медичної сфери в громадах в...
Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади та переселенцям, функціонування закладів...
13 May 2022
Доходи обласних бюджетів Полтавської,...
Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проаналізували показники доходів обласних бюджетів Полтавської, Волинської,...
13 May 2022
В Новояричівській громаді для переселенців...
У перший день повномасштабного вторгнення у Новояричівській територіальній громаді на Львівщині були відкриті пункти...
13 May 2022
«Окупанти активно знищують результати реформи,...
Підполковник Олександр Дунець про те, як живуть під окупацією й борються за повернення української влади місцеві...