Економічний розвиток в процесі децентралізації

Новообрані керівники громад Запорізької області та експерти Офісу реформ у Запорізькій області отримали чималий досвід, відвідавши перше практичне заняття фахової майстерні, яка проходила в рамках науково-практичної конференції "Економічний розвиток в процесі децентралізації".

Найцікавішим «уроком» в майстерні стало питання про використання польського досвіду з впровадження реформ.

За словами голови Смирновської сільської територіальної громади Куйбишевського району Олександра Романюка, активне об`єднання в громади і розвиток уже створених територіальних одиниць в Україні можливе за умови більш-менш досконалої законодавчої бази.

Область:

Запорізька область

Source:

Офіс реформ

Read more:

10 April 2026

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...

Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...

10 April 2026

Володимир Зеленський відзначив представників громад та військових адміністрацій і вручив відзнаки «Місто-герой України»

Володимир Зеленський відзначив представників...

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...

10 April 2026

Сплата податків через «Дію»: громади вимагають цифровізації від податкової, а не створення власних «армій» фіскалів

Сплата податків через «Дію»: громади вимагають...

Акцент дня в Рівному: не більше повноважень, а сучасні сервіси. Експеримент Мінрозвитку – перший крок, який має...

09 April 2026

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн (+19,5 млрд грн до I кварталу 2025 р.)

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...

Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...