У ході робочого візиту до Великописарівського району голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко відвідав Заводську ЗОШ І-ІІІ ступенів Кириківської ОТГ.
Очільник області ознайомився з проведенням ремонтних робіт з утеплення будівлі навчального закладу, який з вересня цього року став опорним.
У Заводській ЗОШ наразі навчається 264 школярі. Кириківською об’єднаною громадою та державними органами влади на ремонт закладу було виділено близько 5 мільйонів гривень. За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку триває капітальний ремонт з утепленням будівлі навчального закладу та за рахунок коштів інфраструктурної субвенції –ремонтні роботи покрівлі закладу. Також, проведено ремонт їдальні, косметичні ремонти внутрішніх приміщень закладу та придбано шкільний автобус.
У ході наради Микола Клочко дав доручення місцевій владі підготувати відповідний пакет документів, щоб на наступний рік їх включили в обласну програму реконструкції футбольних майданчиків.
Голова облдержадміністрації ознайомився з роботою місцевих підприємств – ПП «Агророзсоші» та пекарні й кондитерського цеху ФГ «Бантов» в с. Спірному. Разом з керівником господарства Миколою БАНТОВИМ очільник області обговорив проблеми та перспективи розвитку переробної галузі району. Також вели розмову і про соціальну відповідальність бізнесу, зокрема про можливість придбання шкільного автобуса для Ямненської ЗОШ. Адже якісна і доступна освіта для жителів ОТГ має бути в пріоритеті як у влади громади, так і в місцевих інвесторів.
Tags:
Область:
Сумська областьГромади:
Кириківська селищна об’єднана територіальна громада Кириківська територіальна громадаSource:
Сайт Сумської ОДА
04 December 2025
Багаторівневе врядування на практиці: підсумки регіонального форуму Polaris
Багаторівневе врядування на практиці: підсумки...
3 грудня у Полтаві відбувся регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого врядування» –...
04 December 2025
15 грудня - круглий стіл «Громада як юридична...
Центр політико-правових реформ запрошує взяти участь у дискусіях на круглому столі «Громада як юридична особа...
04 December 2025
Мінфін у листопаді забезпечив перерахування з...
У листопаді 2025 року Мінфін згідно з бюджетним законодавством забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів до...
03 December 2025
Вакансія: Місцеві експерти з планування управління відходами (WM4U)
Вакансія: Місцеві експерти з планування...
Програма WM4U оголошує відбір двох експертів з планування у сфері управління відходами для роботи з кластерами...