Об’єднані територіальні громади розбудовують альтернативні джерела електроенергії

Архітектурно-містобудівною радою під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головного архітектора області Олександра Билима проведено  чергове засідання. У заході взяла участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Члени ради розглянули вісім проектів містобудівної документації, із них  три проекти детальних планів територій під розміщення вітроелектростанцій.

«Детальний план території для розміщення об’єктів вітроелектростанції на території Ботіївської сільської ради Приазовського району Запорізької області (за межами населеного пункту)» (Ботіївська сільська ОТГ), «Детальний план території на земельній ділянці орієнтовною площею 1084 га, розташованої на території Приморської міської ради Запорізької області (за межами населеного пункту), для розміщення об’єктів будівництва ТОВ «Приморська вітроелектростанція» (Приморська міська ОТГ) та «Детальний план території на земельній ділянці орієнтовною площею 1754 га, розташованої на території Борисівської сільської ради Приморського району Запорізької області (за межами населеного пункту), для розміщення об’єктів будівництва ТОВ «Приморська вітроелектростанція» було схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку.

Учасники засідання також обговорили та висловили свої рекомендації і зауваження до проекту містобудівної документації «Генеральний план села Тернівка Вільнянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування села Тернівка Вільнянського району Запорізької області» (у складі Генерального плану)». За результатами розгляду проект рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку із зауваженнями.

До проекту містобудівної документації «Генеральний план смт Михайлівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт Михайлівка Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) членами ради було висловлено  зауваження та рекомендовано надати на розгляд на чергове засідання після усунення недоліків.

У проектах містобудівної документації «Генеральний план с. Веселий Гай Новомиколаївського району Запорізької області з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Веселий Гай Новомиколаївського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) та «Генеральний план с. Михайло-Лукашеве Вільнянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Михайло-Лукашеве Вільнянського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) не було усунено недоліки та не враховано рекомендації членів ради, надані під час попереднього розгляду. Тож проекти рекомендовано надати на розгляд на чергове засідання після усунення недоліків.

Проект містобудівної документації «Детальний план території орієнтовною площею 4,2392 га для розміщення комплексу будівель зернового току за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Воскресенка, вулиця Шевченка, 60» було знято з розгляду архітектурно-містобудівної ради, оскільки не було надано рецензію до проекту та на засіданні ради був відсутній головний архітектор проекту.

Крім цього, надано консультацію щодо проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування с. Федорівка Пологівського району»,  проект рекомендовано доопрацювати, отримати та подати рецензію, винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

 

 

Область:

Запорізька область

Source:

Сайт Запорізької ОДА

Read more:

05 July 2025

Шлях України до повоєнного доброго демократичного врядування обговорили на Діалозі високого рівня у Львові

Шлях України до повоєнного доброго...

Четверта сесія Діалогу високого рівня щодо доброго демократичного врядування відбулась у Львові 3-4 липня 2025 року,...

05 July 2025

10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?»

10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з...

10 липня, о 10:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE на тему: «Як зберегти зв’язок з...

04 July 2025

Розробка Комплексного плану просторового розвитку як можливість ефективної відбудови громади

Розробка Комплексного плану просторового...

Не раз доводиться чути, що впровадження просторового планування – не на часі. Але Харківщина доводить протилежне....

04 July 2025

Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси - посібник

Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси -...

1 липня у Львові в межах Міжнародного саміту мерів за організації UMAEF був проведений воркшоп «Як громадам успішно...