У Центрах адмінпослуг Дніпропетровщини видаватимуть біометричні паспорти – Валентин Резніченко

Шість ЦНАПів Дніпропетровщини закупили обладнання для видачі біометричних паспортів. У Центрі Кривого Рогу вже можна отримати цю послугу, решта – підключає обладнання. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«ЦНАПи – це сучасно та зручно. Не потрібно далеко їздити чи стояти в довгій черзі, щоб отримати необхідну адмінпослугу. Важливо, що такими якісними сервісами на Дніпропетровщині користуються не лише містяни, а й мешканці сіл. Це одне із завдань децентралізації, яку запровадив Президент України Петро Порошенко, - зазначив Валентин Резніченко. – В ЦНАПах області вже можнаотримати близько 200 найбільш затребуваних послуг. Впроваджуємо ще одну популярну послугу – оформлення ID паспорту громадянина України та біометричного закордонного паспорту».

Такі паспорти вже можна отримати в ЦНАП Кривого Рогу. Ще в п’яти Центрах зараз підключають обладнання. Воно працюватиме у Дніпрі, Кам’янському, Апостолівській та Слобожанській об'єднаних громадах, селі Александропіль.

Tags:

Administrative services

Область:

Дніпропетровська область

Source:

Сайт Дніпропетровської ОДА

Read more:

02 February 2026

Відкрито реєстрацію на Майстерню дорадчої демократії

Відкрито реєстрацію на Майстерню дорадчої...

В умовах повномасштабної війни та майбутнього відновлення України тема дорадчої демократії набуває особливої ваги:...

02 February 2026

Середа з U-LEAD: коли актуальна інформація має свій день

Середа з U-LEAD: коли актуальна інформація має...

Щосереди настає час зупинитися й розібратися в актуальних питаннях місцевого самоврядування разом із Програмою...

02 February 2026

I_CAN – практичний інструмент для громад у реформі Управління Публічними Інвестиціями: від пріоритету – до реалізації

I_CAN – практичний інструмент для громад у...

Ми знайомимо вас із новою національною програмою I_CAN, яка допомагає громадам і обласним адміністраціям...

02 February 2026

Смарт-спеціалізації та ланцюги доданої вартості: аналітична основа для економічного відновлення регіонів

Смарт-спеціалізації та ланцюги доданої...

У Києві відбулася презентація ключових результатів масштабного дослідження «Смарт спеціалізації регіонального...