Об’єднані територіальні громади області продовжують роботи з освоєння коштів субвенції

Управління регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації інформує, що станом на 08.09.2017 року подано 26 переліків проектів на заявки, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, в які включено 151 проект.

Всього для ОТГ Хмельниччини передбачено 167031,2 тис. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Станом на 08.09.2017 року подано проектів на суму 148233,1 тис. грн., що становить 88,7% загальної суми. Нерозподілений залишок субвенції становить 11,3 %.

На 08.09.2017 року профінансовано коштів 111357,0 тис. грн., з них освоєно 8385,0 тис. грн.

Область:

Хмельницька область

Source:

Сайт Хмельницької ОДА

Read more:

22 October 2025

НАЗК запрошує долучитися до Форуму доброчесності громад 2025

НАЗК запрошує долучитися до Форуму...

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»,...

22 October 2025

Shostka community: When autonomy is not just a political term, but a condition for survival. Interview with the community leader

Shostka community: When autonomy is not just a...

Mykola Noha, Head of the Shostka community, on the aftermath of Russian shelling, underground schools and hospitals,...

21 October 2025

21 October 2025

Два роки навчалися онлайн. Як у Куликівській громаді відремонтували укриття і повернулися за парти

Два роки навчалися онлайн. Як у Куликівській...

  Інна Кирик, директорка Горбівської гімназії (тоді це ще був ліцей), що на Чернігівщині, була призначена на...