Керівник Краснопільської об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук провів співбесіди із виконуючими обов’язки старост Угроїдського, Хмелівського, Осоївського, Самотоївського та Чернеччинського старостинських округів з питань життєдіяльності підвідомчих територій. Також участь у співбесідах брали депутати відповідних округів, керівники установ та закладів.
Метою співбесід стало обговорення подальшого соціально-економічного розвитку Краснопільської об’єднаної територіальної громади, планів на наступний рік, вивчення та вирішення нагальних проблем.
Найбільшу увагу було приділено питанням організації фінансового забезпечення Краснопільської ОТГ, формування спільного бюджету на 2018 рік.
Крім того, серед порушених питань: утримання та розвиток закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства, об’єктів інфраструктури, проведення благоустрою населених пунктів, громадських робіт тощо.
«У наступний 2018 рік ми повинні входити з чітким баченням того, куди ми рухаємося та за яким планом розвитку територій будемо працювати», – підкреслив Юрій Яремчук.
01 December 2025
Бучанський форум «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція»: ключові думки
Бучанський форум «Реформи. Децентралізація....
У Бучі, місті-символі стійкості, трагедії та успіху децентралізації, відбувся щорічний Бучанський форум «Реформи....
01 December 2025
Голови громад назвали найважливіші закони для...
Під час щорічного Бучанського форуму «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція» президентка ГО «ДЕСПРО» Оксана...
01 December 2025
На Бучанському форумі презентували унікальну...
Під час щорічного Бучанського форуму «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція» президентка ГО «ДЕСПРО» Оксана...
01 December 2025
Децентралізація: найважливіше за листопад
Децентралізація: найважливіше за листопад
На початку кожного місяця портал «Децентралізація» підбиває підсумки рішень Уряду та Парламенту, не оминаючи увагою...