Миколаївщина взяла активну участь у чернівецькому форумі

7 вересня у Чернівцях відбувся регіональний форум місцевого самоврядування. Метою заходу стало формування регіональної платформи для професійних дискусій між органами місцевого самоврядування, регіональної виконавчої влади, експертного середовища щодо місцевого розвитку задля обміну досвідом та вироблення подальшого плану дій.

Миколаївщина взяла активну участь у панельній дискусії «Місцевий соціально-економічний розвиток через призму співробітництва». Взаємні навчальні поїздки в територіальні громади, організовані Асоціацією органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку громад Буковини» та регіональними Центрами розвитку місцевого самоврядування (Миколаївський та Чернівецький ЦРМС), отримали практичну реалізацію у вигляді підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між «Агенцією місцевого розвитку Коблівської об’єднаної територіальної громади» та «Агенцією розвитку громад Буковини», що, зокрема, передбачає розвиток туризму.

Костянтинівська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області наразі знаходиться на етапі об’єднання, проте це питання вирішується дуже проблематично. Представники вже об’єднаних громад Чернівецької області охоче надали консультаційну підтримку та розповіли про свій досвід, що підтвердило поглиблення співпраці задля сталого місцевого розвитку у контексті реформи децентралізації. 

Учасники форуму обмінялися планами та прогресивними ідеями. Миколаївський ЦРМС здійснює координаційну та консультативну функцію, налагодивши зв’язки із відповідними експертами ЄС з міжнародних програм, працівниками органів місцевого самоврядування та установами.

 

08.09.2017 - 12:37 | Views: 10529

Attached images:

Область:

Миколаївська область Чернівецька область

Source:

Read more:

24 March 2026

Моніторинг громад – лютий 2026

Моніторинг громад – лютий 2026

Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...

24 March 2026

Від хаосу до системи: як Решетилівська громада будує майбутнє через профорієнтацію

Від хаосу до системи: як Решетилівська громада...

«Ми маємо самі в це вірити – і прикладом надихати дітей» – каже Ірина Байбуза, заступниця директора Решетилівського...

24 March 2026

The friendship between Vasylkiv and Sundbyberg: an inspiring example of Nordic-Ukrainian municipal partnerships

The friendship between Vasylkiv and Sundbyberg:...

Nordic Day is a great opportunity to talk about one of the most successful examples of Swedish-Ukrainian...

23 March 2026

Проєкт DECIDE шукає в команду експерта/експертку зі стратегічного планування регіонального розвитку!

Проєкт DECIDE шукає в команду...

Шукаємо фахівця, який долучиться до роботи над стратегічним плануванням розвитку освіти в регіонах у межах...