В Ужгороді представники органів влади та об’єднаних громад обговорили актуальні питання реформи децентралізації

17 – 18 серпня в місті Ужгороді Закарпатської області відбувся четвертий семінар-нарада "Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи", організована за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Учасників семінару з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей (голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, Пенсійного фонду України, служби зайнятості та активна молодь) привітали перший заступник Міністра соціальної політики Ольга Крентовська, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Міністерства молоді та спорту Марія Карчевич, представники Закарпатської обласної державної адміністрації.

Під час заходу обговорили перші результати, виклики та перспективи децентралізації влади в Україні.

Про ключові напрями молодіжної політики на загальнодержавному, регіональному і локальному рівнях розповіла учасникам представник Мінмолодьспорту. "Молодь – це сьогодення та майбутнє наших громад і нашої держави. Саме тому дуже важливо, щоб на сьогоднішньому етапі об'єднання місцеві громади визначили систему стимулів, які б допомогли не лише зупинити міграцію молодих людей з маленьких міст та сіл, а й створити умови для їх соціальної активності та зайнятості", – наголосила Марія Карчевич.

Окрім цього, вона акцентувала увагу на питаннях кадрового забезпечення, належного фінансування молодіжної роботи, розвитку молодіжної інфраструктури та важливості залучення молодих людей до процесу ухвалення рішень у громадах, де вони мешкають.

Про практичні аспекти і напрями діяльності молодіжних центрів розповів директор Молодіжного центру Дніпропетровщини Сергій Кривогуз. Він звернув увагу присутніх на важливості створення й розвитку в об’єднаних громадах подібних центрів і просторів для молоді, покликаних забезпечувати змістовне дозвілля та надання якісних послуг молодим людям.

21.08.2017 - 13:11 | Views: 10292

Attached images:

Область:

Закарпатська область

Source:

Міністерство молоді та спорту України

Read more:

20 July 2026

Planning for the future today: how Mamaivtsi municipality is preparing for the coming years despite the war

Planning for the future today: how Mamaivtsi...

Mamaivtsi municipality in the Chernivtsi region is updating its development strategy to address the challenges of...

20 July 2026

Закупівлі в агенціях регіонального розвитку: новий практичний посібник від UCORD

Закупівлі в агенціях регіонального розвитку:...

Як організувати закупівлі в агенції регіонального розвитку відповідно до українського законодавства та вимог...

20 July 2026

Облігації місцевих позик: як громаді оцінити готовність до виходу на ринок

Облігації місцевих позик: як громаді оцінити...

Аналітичний центр EU-LEAP (ГО «ІЮ-ЛІП») реалізує проєкт, спрямований на оцінювання стану ринку облігацій місцевих...

18 July 2026

Government creates Ministry for Communities, Territories and Internally Displaced Persons

Government creates Ministry for Communities,...

The Cabinet of Ministers of Ukraine adopted Resolution No. 963 dated 17 July 2026 “Certain Issues Concerning the...