У Деснянській ОТГ об'єднали дві школи. Кажуть - у рамках освітньої стратегії

У Деснянській об'єднаній територіальній громаді об'єднали гімназію та ЗОШ І-ІІІ ступеня, а також створили позашкільний навчальний заклад. Про це йдеться на офіційному сайті громади.

Реорганізація та відкриття нових закладів відбувається у рамках «Єдиного освітнього простору» - освітньої стратегії Деснянської громади.

Ще у березі ц.р. на сесії ОТГ прийнято рішення об'єднати Деснянську гімназію та Деснянську ЗОШ І-ІІІ ступенів і створити один навчальний заклад: Деснянський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня". За логікою депутатів та відділу освіти це має бути потужний навчальний заклад, пріоритетом роботи якого є надання якісних освітніх послуг, профільне навчання та соціалізація учнів, що живуть на далекій відстані від адміністративного центру громади.

Додатково для підтримки обдарованих, творчих дітей та молоді в громаді створений Деснянський позашкільний навчальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва».

Область:

Чернігівська область

Громади:

Деснянська селищна об’єднана територіальна громада Деснянська територіальна громада

Source:

«ЧЧ»

Read more:

14 August 2026

Financial support for communities: Government allocates nearly UAH 2.3 billion in additional subsidies

Financial support for communities: Government...

The Cabinet of Ministers of Ukraine has adopted the draft order “On the allocation of additional subsidies from the...

14 August 2026

Polaris надасть громадам експертний супровід у розробці Статутів

Polaris надасть громадам експертний супровід у...

  19 громад-партнерок Програми Polaris отримають підтримку за напрямом «Залучення на місцевому рівні» у...