18 липня 2017 року Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування проводить прес-тур до Царичанської селищної об’єднаної територіальної громади.
У програмі прес-туру – п’ять стратегічних пріоритетів громади з презентацією функціонування об’єктів у зазначених сферах:
Стратегічний пріоритет «Розвиток медицини в Царичанській ОТГ»;
Стратегічний пріоритет «Розвиток освіти в Царичанській ОТГ»;
Стратегічний пріоритет «Розвиток інфраструктури в Царичанській ОТГ»;
Стратегічний пріоритет «Інтеграція та самобутність Царичанської ОТГ»;
Стратегічний пріоритет «Інтеграція та самобутність Царичанської ОТГ;
Спікери:
Селищний голова Геннадій Сумський;
головний лікар ЦПМСД Дениско Наталія;
директор Царичанської ЗОШ Рашевська Таїсія;
начальник відділу ЖКГ та інфраструктури Андрухів Андрій;
учениця 10 класу Яна Овчаренко, Президент ради учнів опорної школи громади;
У прес турі бере участь директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.
Для акредитації учасників прес-туру просимо до 18.00 17 липня 2017 року надіслати заявку на електронну адресу Дніпропетровського ЦРМС lgdc.dnipro@gmail.com зазначивши у ній ПІБ учасника, назву ЗМІ, що представляєте, контактний моб.тел. та електронну пошту для оперативного зв’язку, а також інформацію, де буде опубліковано матеріали за результатами прес-туру ( орієнтовна дата, назва ТВ-програми, газети, журналу, інтернет- видання тощо).
Збір учасників прес-туру о 9.00 18 липня 2017 року в Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування за адресою вул. Європейська, 10-а.
Довідки за телефоном - 098-213-55-72
Tags:
Область:
Дніпропетровська областьГромади:
Царичанська селищна об’єднана територіальна громада Царичанська територіальна громадаSource:
Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування
15 May 2026
Розпочинаємо набір на Програму стажування „WIN4UA 2026”: нові можливості для українських громад
Розпочинаємо набір на Програму стажування...
Фонд міжнародної солідарності оголошує про старт прийому заявок на участь у Програмі стажування „WIN4UA 2026”...
15 May 2026
Просторове планування як основа відновлення: досвід прифронтових громад Харківщини
Просторове планування як основа відновлення:...
Днями відбулася загальнонаціональна онлайн-конференція «Просторове планування для відновлення, розвитку та...
15 May 2026
Продовжено закупівлю на надання експертних...
Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (ГО «ДОККУ») проводить запит цінових...
15 May 2026
Коли проєкт втрачає керованість: як зростає вартість уже під час реалізації
Коли проєкт втрачає керованість: як зростає...
В Україні не знайдеться жодного району чи громади, які б жили у повній безпеці. Ворожі дрони та ракети долітають...