21 липня 2017 року відбудеться урочисте відкриття офісу Тернопільського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Це останній з 23 таких офісів, що працюють по-за межами Києва в усіх областях України.
Установа «Центр розвитку місцевого самоврядування» (ЦРМС) – недержавна неприбуткова організація, метою якої є сприяння зміцненню спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному та місцевому рівнях.
Участь у офіційному відкритті регіонального центру братимуть голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступниця директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Александра Фелінгер, представники громад Тернопільської області тощо.
Початок заходу, який є відкритим для журналістів, – об 11:00 за адресою: місто Тернопіль, вулиця Кульчицької, 2.
Для акредитації представників ЗМІ просимо надіслати свої дані прес-службі Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку («U-LEAD з Європою») на адресу pr@u-lead.org.ua, телефон для довідок: (067) 5005444.
Tags:
Область:
Тернопільська областьSource:
Програма «U-LEAD з Європою»
15 July 2025
Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі шляхів зміцнення бюджету громади
Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі...
Ще 2019-го мешканці Мерефи почали питати, чому за паспортом і субсидією можна прийти до ЦНАП, а за карткою платника...
15 July 2025
Навчання для підприємців із культурних та...
Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD та формація Lanka.pro...
15 July 2025
Начальник Очеретинської військової адміністрації Покровського району Донецької області Микола Коваленко про...
14 July 2025
Аналіз положень Бюджетної декларації України на 2026-2028 роки
Аналіз положень Бюджетної декларації України на...
Автор: Ігор Герасимчук, експерт Програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» Бюджетна...