Молодіжний форум «DOBRE ДІЙ» зібрав найініціативніших представників ОТГ Тернопільщини, які входять до децентралізаційного проекту DOBRE. Кожна із громад отримає 10 тисяч доларів на втілення свого молодіжного проекту.
Юнаки та дівчата з Микулинецької, Байківецької, Іваніської, Заводської, Скала-Подільської та Гусятинської громад впродовж двох днів (9-10 червня) працювали у Тернополі.
Вони займалися із менторами, переймали досвід та успішні практики найдієвіших молодіжних організацій. На думку учасників, такі навики в майбутньому надзвичайно знадобляться як для розвитку громади, так і для розбудови громадянського суспільства загалом.
«Раніше я хотів бути активним, але я не знав як. Тут нас навчили краще формулювати свої задуми, виконувати план роботи», — поділився Михайло Денисов із Скала-Подільської ОТГ.
«Молоді люди мають безліч ідей та енергії, але не завжди є залученими до процесу прийняття рішень на місцях. Ми хочемо допомогти змінити цю ситуацію та розширити можливості молоді, особливо в процесах реформ та розвитку громад», — зазначає Беррі Рід, директор програми USAID DOBRE.
Після двох днів занять із тренерами та командної роботи учасники створили основу власних, цікавих для молоді, проектів, які незабаром втілять у своїх громадах за фінансування програми DOBRE - Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Кожна із громад в середньому отримає по 10 тисяч доларів. Очікувано, що впродовж липня-серпня вони реалізують свої молодіжний проект (…) Повну версію читати ТУТ.
09 January 2026
Як у профтесі Чернігова профорієнтують школярів, перенавчають дорослих і підняли зарплату фахівцям
Як у профтесі Чернігова профорієнтують...
Навчати студентів на сучасному обладнанні, показувати школярам можливості професійної освіти, перекваліфіковувати...
09 January 2026
‘Every community can and should claim...
Head of the SCO Ukrainian Researchers Society speaks about the comprehensive assessment of territories affected by...
08 January 2026
«Страх підпису» у будівельних проєктах: системний виклик українських громад
«Страх підпису» у будівельних проєктах:...
В українських громадах дедалі частіше говорять про «страх підпису» – ситуацію, коли керівники закладів, розпорядники...
07 January 2026
Новий рік - нові можливості: січневі каталоги для громад та бізнесу
Новий рік - нові можливості: січневі каталоги...
Січень - найкращий час, щоб розпочати новий рік ефективно та з думкою про майбутнє. В цьому вам допоможуть нові...