Для ЗМІ Житомирщини 8 червня відбудеться прес-тур у Високівську об'єднану громаду та населені пункти Черняхівського району, які планують об'єднання.
У Високівській ОТГ журналістам покажуть перші успіхи у роботі громади та проблеми, які вирішують в об'єднані, зокрема ремонти шкіл та амбулаторій, доріг, дитячих садків та інші.
Крім того у Високівській громаді буде організовано зустрічі із колективами підприємств, які працюють у громаді та переселенців.
В Черняхівському районі журналісти відвідають об'єкти соціальної інфраструктури, які потребують ремонтів, але через дефіцит коштів не ремонтуються.
24 April 2026
Фонд малих проєктів у сфері довкілля:...
У Тернополі відбулася стартова конференція Фонду малих проєктів за пріоритетом «Довкілля» Програми Interreg NEXT...
24 April 2026
Вакансія: Експерт (-ка) з освіти на місцевому та регіональному рівнях
Вакансія: Експерт (-ка) з освіти на місцевому...
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
23 April 2026
DECIDE Summer Clubs 2026 «Ми вдома – в Україні». Ініціатива повертається!
DECIDE Summer Clubs 2026 «Ми вдома – в...
Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (далі – ГО «ДОККУ») у межах реалізації...
23 April 2026
Олексій Рябикін назвав ключові кроки розмежування повноважень і компетенцій
Олексій Рябикін назвав ключові кроки...
Під час круглого столу «Засади розмежування повноважень між різними рівнями публічного врядування в Україні»,...