У Полтавському районі Щербані та Тростянець бажають об’єднатися в ОТГ

Депутати Щербанівської та Тростянецької сільських рад на засіданнях цього тижня проголосували щодо створення об’єднаної територіальної громади.

Ініціаторами адмінреформи виступили Щербані. Тепер у Тростянці депутати сільської ради проведуть громадські слухання щодо створення об’єднаної територіальної громади.

Учасником засідань був нардеп Юрій Бублик. На своїй сторінці у Фейсбуці він бажає майбутній ОТГ удачі.

Якщо все вийде, Щербані з Тростянцем стануть першою ОТГ у Полтавському районі. Досвід багатьох вже об’єднаних громад показує, що адмінреформа дає шанси для розвитку інфраструктури та ефективнішого господарювання.

Область:

Полтавська область

Source:

«0532»

Read more:

05 July 2025

Шлях України до повоєнного доброго демократичного врядування обговорили на Діалозі високого рівня у Львові

Шлях України до повоєнного доброго...

Четверта сесія Діалогу високого рівня щодо доброго демократичного врядування відбулась у Львові 3-4 липня 2025 року,...

05 July 2025

10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?»

10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з...

10 липня, о 10:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE на тему: «Як зберегти зв’язок з...

04 July 2025

Розробка Комплексного плану просторового розвитку як можливість ефективної відбудови громади

Розробка Комплексного плану просторового...

Не раз доводиться чути, що впровадження просторового планування – не на часі. Але Харківщина доводить протилежне....

04 July 2025

Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси - посібник

Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси -...

1 липня у Львові в межах Міжнародного саміту мерів за організації UMAEF був проведений воркшоп «Як громадам успішно...