У Добровеличківському районі завершилось формування Тишківської об’єднаної територіальної громади.
Про це повідомив Володимир Нижник, консультант з правових питань проекту "Пульс", що реалізується "Асоціацією міст України".
Рішення про об’єднання ухвалили Тишківська, Гаївська та Федорівська сільські ради після отримання позитивного висновку щодо дотримання Конституції і законів України в рішеннях сесій.
Новотворена ОТГ може об'єднати близько чотирьох тисяч мешканців.
Наразі до ЦВК направлено клопотання про призначення перших виборів у Тишківській, Первозванівській, Компаніївській і Помічнянській ОТГ.
12 March 2026
Пліч-о-пліч із Європою: українські громади запускають новий формат партнерства
Пліч-о-пліч із Європою: українські громади...
Одразу п’ять українських громад підписали меморандум про партнерство з містом Грибів у Малопольському воєводстві...
11 March 2026
Культурна ДНК громади: чому евакуація архівів і цінностей має бути інтегрована у кризове планування
Культурна ДНК громади: чому евакуація архівів і...
Успіх порятунку культурних цінностей та архівів під час криз визначається не героїзмом моменту, а жорстким...
11 March 2026
Рада не підтримала оновлення закону про ОСН: що втратили громади?
Рада не підтримала оновлення закону про ОСН: що...
Верховна Рада України розглянула у другому читанні урядовий законопроєкт №6319 щодо органів самоорганізації...
11 March 2026
У межах Програми відновлення України III відібрано нові інфраструктурні проєкти у громадах
У межах Програми відновлення України III...
Міністерство розвитку громад та територій продовжує відбір проєктів у межах Програми відновлення України III (транш...