У Маловисківській ОТГ для учнів шкіл придбали новий автобус

Для шкіл Маловисківської ОТГ, що на Кіровоградщині, був придбаний новий шкільний автобус вартістю 1 млн 450 тисяч гривень.

Як повідомляє сайт Маловисківської міської ради, кошти на придбання автобуса виділені з Державного бюджету України в рамках бюджетних видатків на підтримку освіти в об’єднаних територіальних громадах, для забезпечення підвозу дітей з сільських територій до навчальних закладів, віддалених від їх місця постійного проживання. Придбання автобуса для перевезення учнів профінансовано з держаного та місцевого бюджету у пропорції 30%(з місцевого ) на 70%(з державного ).

Символічний ключ від нового шкільного автобуса урочисто вручив директору Маловисківської ЗШ №3 Шусь Ірині міський голова Юрій Гульдас. Керівник громади підкреслив, що місцева влада робить все можливе для створення належних умов для надання освітніх послуг дітям Маловисківської громади, в т.ч. - приділяється особлива увага тим, хто проживає у сільській місцевості. Адже мета громади – рівні можливості для усіх учнів в процесі здобуття якісної загальної середньої освіти. До присутніх з словами привітання звернулася також начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Алла Шпак, яка побажала учням успіхів у навчанні.

По закінченню заходу учні шкіл провели перевірку шкільного транспорту на зручність – розташувалися на пасажирських місцях та відправилися до місця навчання – Маловисківської ЗШ №3.

Область:

Кіровоградська область

Громади:

Маловисківська міська об’єднана територіальна громада

Source:

«Гречка»

Read more:

21 November 2025

3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris: запрошуємо громади до участі

3 грудня у місті Полтава відбудеться...

  3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого...

21 November 2025

Експертна оцінка фінансової спроможності громад у розрізі областей за 9 місяців 2025 року

Експертна оцінка фінансової спроможності громад...

Автори: Яніна Казюк, доктор наук з державного управління, професор, експерт з публічних фінансів та місцевого...

21 November 2025

Анонс вебінару: «Перетворення комунального комерційного підприємства на АТ чи ТОВ за Законом № 4196: перше знайомство»

Анонс вебінару: «Перетворення комунального...

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві...

21 November 2025

Government approves list and requirements for indicators to determine functional types of territories: Impact on communities

Government approves list and requirements for...

The Cabinet of Ministers has approved a list of indicators and requirements to classify Ukrainian communities into...