Відбулося відкриття Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування

Четвертий із 24 регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування урочисто відкрився 26 квітня у Вінниці – там же, де 15 вересня 2016 року офіційно стартувала профінансована Євросоюзом Програма «U-LEAD з Європою», яка підтримує створення таких центрів.

Участь у церемонії відкриття взяв Андрій Гижко, перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, який, звертаючися до присутніх на заході представників об’єднаних громад регіону, зазначив: «Ви не просто лідери, що співзвучно з назвою U-LEAD, ви – наш дороговказ». Пан Гижко наголосив, що має дуже великі очікування від експертів, яких зараз відбирає ця програма та які працюватимуть у всіх 24 обласних центрах розвитку місцевого самоврядування, щоб допомогати передусім новоствореним громадам та їх мешканцям проводити реформу децентралізації та досягати конкретних результатів. Ці експерти мають стати генераторами ідей та позитивних правил, сказав Андрій Гижко.

Разом з ним синьо-жовту стрічку в новому приміщенні Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування на вулиці Театральній, 20, перерізали директор цього центру Олег Левченко та менеджер хабу Програми «U-LEAD з Європою» для південно-західної України Юлія Грицку-Андрієш.

Під час круглого столу «Реформа на часі» вони розповіли про плани центру та програми щодо співпраці з громадами Вінничини і про завдання, які стоять перед центром як головним експертним комунікатором для підтримки реформи місцевого самоврядування у тісній співпраці  з Мінрегіоном та органами місцевої влади.

26.04.2017 - 15:15 | Views: 13222
Відбулося відкриття Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування

Attached images:

Tags:

ULEAD

Область:

Вінницька область

Source:

Read more:

09 January 2026

Як у профтесі Чернігова профорієнтують школярів, перенавчають дорослих і підняли зарплату фахівцям

Як у профтесі Чернігова профорієнтують...

Навчати студентів на сучасному обладнанні, показувати школярам можливості професійної освіти, перекваліфіковувати...

09 January 2026

«Кожна громада може і має претендувати на компенсацію за забруднені чи втрачені землі та природні ресурси». Інтерв’ю Павла Остапенка

«Кожна громада може і має претендувати на...

Голова громадської організації «Товариство дослідників України» про комплексну оцінку територій, які постраждали від...

08 January 2026

«Страх підпису» у будівельних проєктах: системний виклик українських громад

«Страх підпису» у будівельних проєктах:...

В українських громадах дедалі частіше говорять про «страх підпису» – ситуацію, коли керівники закладів, розпорядники...

07 January 2026

Новий рік - нові можливості: січневі каталоги для громад та бізнесу

Новий рік - нові можливості: січневі каталоги...

Січень - найкращий час, щоб розпочати новий рік ефективно та з думкою про майбутнє. В цьому вам допоможуть нові...