У ЖНАЕУ студентам презентували вакансії в ОТГ і розказали про реформу децентралізації

20 квітня у  Житомирському національному агроекологічному університеті  пройшов «Національний ярмарок вакансій для  об’єднаних територіальних громад».

У межах ярмарки  студентам  презентували наявні вакансії у ОТГ Житомирської області з можливістю подальшого працевлаштування за фахом.

Учасниками заходу стали  студенти старших курсів агроуніверситету та представники Асоціації міст України у Житомирській області.

Зокрема, під час зустрічі консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Галина Семенець розповіла присутнім про реформу децентралізації – передумови та законодавчі підстави її проведення, перші результати і досягнення в різних регіонах країни, а також можливості і перспективи для об’єднаних громад.

За її словами, у 2016 році Житомирщина посідала перше місце в країні за кількістю ОТГ. У 2017 році цей процес не зупиняється і вже зараз об’єднанням охоплено більше третини територій області.

Разом з тим, нові ОТГ потребують фахівців для розвитку і впровадження різноманітних проектів на підтримку громад у сфері культури, освіти, медицини, соціального захисту, надання послуг, тощо.

Нагадаємо, що програма «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»  передбачає розгляд та обговорення низки ключових питань: працевлаштування, підготовку персоналу до виконання нових завдань з його подальшим професійним розвитком, впровадження децентралізаційної реформи.

Область:

Житомирська область

Source:

Cайт МОНу

Read more:

08 December 2025

“Керуй змінами”: жінок, які працюють у транспортній сфері, запрошують до участі у навчанні

“Керуй змінами”: жінок, які працюють у...

  За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України стартує навчальна програма для жінок-лідерок...

08 December 2025

«Це справді моя школа?». Як спільними силами відремонтувати 13 гімназію Чернігова після російських обстрілів

«Це справді моя школа?». Як спільними силами...

У березні 2022 року Чернігівська гімназія № 13 постраждала від російських обстрілів. «У школі були вибиті...

08 December 2025

В Україні започаткували відзнаку «Громади-рятівники»

В Україні започаткували відзнаку...

  До Дня місцевого самоврядування Президент України Володимир Зеленський започаткував почесну відзнаку...