На базі Кіровоградського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся воркшоп на тему: «Роз’яснення та обмін досвідом в сфері об’єднання територій». У ньому взяли участь представники усіх об’єднаних територіальних громад області та сільських рад, які знаходяться на завершальному етапі цього процесу. Представників громад поінформували про плани роботи Кіровоградського Центру. Учасники також визначили коло питань, які, на сьогоднішній день, є найбільш актуальними для територій. Це, зокрема, питання щодо проектного менеджменту та залучення інвестицій, організація ефективної роботи ЦНАПів, розробка стратегій розвитку громад.
Олег Яременко, директор Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування, під час виступу наголосив, що формування дієздатних управлінських команд в об’єднаних громадах можливе лише за умови якісної підготовки кваліфікованих кадрів.
Під час спілкування представники ОТГ та сільських рад обмінялися досвідом у сфері функціонування об’єднання територій, а також отримали консультаційну допомогу з найбільш проблемних та актуальних для них питань.
12 February 2026
Анонс: вебінар «Особливості проведення...
Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди закладів освіти та юристів органів місцевого...
12 February 2026
Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції на модернізацію шкільних їдалень у 2026 році
Уряд затвердив Порядок та умови надання...
Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного...
12 February 2026
3 млрд грн на освітні простори в школах — рішення Уряду
3 млрд грн на освітні простори в школах —...
абінет Міністрів України затвердив Порядок та умови надання субвенції для оновлення освітніх просторів у школах у...
12 February 2026
Уряд запровадив оцінку результативності інвестиційних проектів
Уряд запровадив оцінку результативності...
Кабінет Міністрів України затвердив Порядок оцінки результативності публічних інвестиційних проєктів після їх...