У об’єднаних громадах Хмельниччини пропагують розумне зростання

Презентації принципів розумного зростання розпочато центром «Логос» в одній з найбільших об’єднаних громад Хмельниччини – Волочиській.

За словами експерта центру «Логос» Олега Яценка метою презентацій у Волочиській громаді є демонстрація наочних прикладів того, як кожен свідомий член громади може допомогти її  розумному зростанню.

Навчальні заклади є центрами найбільшої концентрації людей з вищою освітою у громаді. Тому на території Волочиської громади саме у міських та сільських школах, а також у профтехліцеї  розпочато «лекції про розумне зростання громад та громадську активність».

Після лекцій у кожному навчальному закладі формуються осередки громадської діяльності з числа учнів та освітян, які хочуть допомогти своїй громаді у впровадженні принципів розумного зростання. До них належить, зокрема, перехід на відновні джерела енергії, роздільне збирання та рециклінг сміття, перетворення шкіл на майданчики для поширення громадської активності на користь розвитку і зростання громади.

У Центрі «Логос» наголошують, що ідея розумного зростання напряму пов’язана зі сталим розвитком, тобто розвитком, який включає досягнення не лише економічних, але й соціальних та екологічних пріоритетів.

Область:

Хмельницька область

Source:

«Громадський простір»

Read more:

13 December 2025

Межа у 300 операцій: як формальний критерій може знищити хірургію в малих громадах

Межа у 300 операцій: як формальний критерій...

Поки країна зосереджена на викликах війни — у сфері охорони здоров’я ухвалюються рішення, наслідки яких можуть стати...

13 December 2025

12 December 2025

French experience for Ukrainian communities: Profile Committee studies agglomeration model and local financial control system

French experience for Ukrainian communities:...

During their visit to France, members of the Ukrainian Parliamentary Committee on State Administration, Local...

12 December 2025

Коли знання запускають участь: як Здолбунівська громада робить інструменти участі зрозумілими для мешканців

Коли знання запускають участь: як Здолбунівська...

Авторки: Тетяна Лукеря, Олександра Койдель – Центр демократичної стійкості (Київська школа економіки) Частина...